Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belefáradtam. Mit tegyek?

Belefáradtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen belefáradtam a barátnőm viselkedésébe. Elmondhatatlanul szeretem, de már nem tudom, mit kellene tennem.

Minden erőmmel azon vagyok, hogy segítsek neki, ha valami problémája van. (éppen barátja van, de szakítani akar vele, és erről beszélt nekem 25 videóüzeneten keresztül, melyet persze végigsírt)

Naponta más probléma, akármit mondom neki, számára az nem megoldás, és csak azt hajtogatja, neki mennyire rossz.


De ha én valamit elmondok neki, hogy mi a problémám éppen csak vita lesz belőle, megharagszik, mivel értetlennek véli a bajaim.

Van, hogy ok nélkül is megharagszik, amivel csak engem tesz tönkre.


Mégis mit kellene tennem, hogy jobb legyen valamivel a helyzet? Nem akarom egyedül sem hagyni, de ez már nem normális, engem tesz tönkre.


Sajnálom, ha kusza lett az egész, remélem tudok azért segítséget kapni ez alapján.


Legjobb barátnőm: 15/L

Én: 16/L



2021. aug. 4. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ez a megoldás. Hagyd. Majd jelentkezik ha osszeszedte magát. Csak lehuz téged is.
2021. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem egy ilyen alkalom volt már. Félek, hogy egy rossz pillanatában megöli magát.
2021. aug. 4. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsarolás. Nem fogja magát megolni ne aggódj. Viszont talán észhez tér. És te levegőt kapsz addig. A fuldokló magával ránt.
2021. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem barátnő, hanem egy energiavámpír. Ráadásul érzelmi zsarolás is, amit művel a fenyegetőzésével.
2021. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy öli meg magát! Csak egy hisztis liba. És éppen azért hisztis, mert tudja hogy ha hisztizik akkor törődnek vele és meghallgatják.
2021. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mit szeretsz ezen az önző kellemetlen libán elmondhatatlanul? Neked ennyi elég ahhoz, hogy valakit elmondhatatlanul szeress? Akkor mennyire szeretnél egy olyat, aki méltó is rá? Lehet, hogy te abban a hitben ringatod magad, hogy a barátnőd, de nem, neki te nem vagy a barátnője.

Ugyan már mért lenne öngyilkos?

2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Lefoglalhatná magát értelmesebb dolgokkal, akkor nem lesz ideje a hülyeségekhez. Ja, az ilyen nem barátnő. Téged nem hallgat meg, mert csak magával foglalkozik.
2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kiskorunk óta barátnők vagyunk, amíg egy suliba jártunk csupa jó pillanatunk volt.


Öngyilkos gondolatai kb. 9-10 éves kora óta vannak. Tényleg rossz helyzete van, de néha túlreagálja a dolgokat. Ma elmegyek vele kávézni nem mellesleg, mert megint borzalmasnak állítja be ami van. (letiltotta a párját is)

2021. aug. 4. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorotok óta barátnők VOLTATOK. Akkor még másmilyen volt. Nincs szükséged egyenlőtlen álkapcsolatra, nem vagy kedvesnővér, hogy megmentsd saját magától. Majd megmenti az anyja. Kiállhatatlan, csak téged is magával ránt, de te nem tudod felhúzni, mert ő nem akarja. Nem az a célja, hogy jobban legyen, hanem hogy sajnálják. Már érik benne így tizenévesen a nárcisztikus érzelmi zsaroló, benned meg a megmentő szerepében tündöklő társfüggő. Alkoholistafeleségek szoktak ilyenek lenni, csak nem sikerül nekik megmenteniük, de legalább ők maguk is boldogtalanok lesznek.
2021. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsdmeg vele a kapcsolatot, megkönnyebbülsz meglátod.
2021. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!