Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot lehet adni...

Milyen ajándékot lehet adni egy nagyon beteg barátomnak?

Figyelt kérdés
A leges legjobb barátomnak, aki osztálytársam is volt, míg nem lett leukémiás születésnapja lesz és nem tudom mit adhatnék neki. Már nem lehet őt meggyógyítani és olyat szeretnék adni neki, ami egy picit boldogabbá teszi, amíg velünk van.
2023. szept. 26. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én személyes élménnyel próbálnám meg gazdagítani. "Tárgyak jönnek, tárgyak mennek", - idővel történik valami a tárgyakkal és a leghumánusabb végkifejlet is az, hogy el kótyavetyéli valaki, akinek semmit nem jelentett a tárgy vagy kidobja... Viszont amíg belefér időben,... Például elviszed egy Korda György fellépésre, - nyilván, ha szeret ilyesmit - vagy egy kiállításra abban a témakörben, amiért rajongott egész életében, azt nem veheti el senki tőletek! Gondold át!
2023. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Valamilyen élményt. Ha tud mozogni, akkor vidd el valahova.
2023. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Menjetek el közösen egy programra.

Vagy, ha van valami, amit szeret, akkor azzal kapcsolatban valamit. Pl. könyv, film, zene.

2023. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy leukémiás osztálytársam. Mindig mentünk hozza látogatóba, ajándékokat nem igazan vittünk, csak valami rágcsálnivalót, az volt a lényeg, hogy együtt voltunk vele


Az év vegén tiltakoztunk, hogy ne bukjon meg (sajnos nagyon sokat hiányzott, automatikusan megbukott)


A következő év kezdést sajnos nem élte meg :(


Legyél vele minél többet, hacsak együtt megnéztek egy filmet, vagy társasjátékoztok es addig sem a betegségére gondol, mar sokat tettel érté!

2023. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!