Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kell -e magyarázkodnom vagy...

Kell -e magyarázkodnom vagy lelkiismeret furdalásom legyen ha egy barátságot meg akarok szüntetni?

Figyelt kérdés
Kiismertem vagy félre ismertem de akárhogy is azt érzem mert ez a barátság már nekem nem jó, lefáraszt, untat, nem épít, lehúz stb. Megszakíthatok egy addig tartós barátságot úgy, hogy egyáltalán nem akarom látni többet vagy várjam meg míg idővel magától lekopik?

2023. szept. 28. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld.
2023. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Legyen sok “problémád, gondod, bajod”, sose legyen időd a találkozásra, beszélgetésre.

Ha kérdezősködik, akkor hárítsd, hogy “hosszú, bonyolult, nem akarsz róla beszélni”, stb.


Majd jelentkezem.

Aztán nem jelentkezel.


Közösségi oldalakon blokkold.

Ennyi.

2023. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyen annyi benned, hogy leírod, egy áruló vagy és nem érdemes rád számítani.
2023. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Még is miért lenne az? Milyen részleteket tudsz, amiket a kérdező nem tárt fel? Netán tudod mik az előzmények?
márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettem egy vállalást, hogy mi ketten innentől együtt. Hogy a társad vagyok, veled vagyok. Ha ebből a pozícióból egyszerűen csak önkényesen eltollak magamtól, miközben te abban a hitben vagy, hogy én veled vagyok és azt hiszed számíthatsz rám, de én már úgy kezellek téged, mint egy vad idegent, akihez sosem volt semmi közöm, ráadásul mindezt bárminemű magyarázat nélkül teszem, akkor mi vagyok, ha nem áruló?
márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!