Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan barát akit később...

Volt olyan barát akit később lelkiismeret-furdalás nélkül letiltottatok facebookon meg mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Akitől egy őszinte bocsánatkérés sem számított volna és akit 1-2 hónap múlva sem oldottatok volna fel.

2022. aug. 14. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hát
2022. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barát nincs de kollégát kb azonnal meg a telefonszámot is 🙂
2022. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen.

Olyan is van aki rendszeresen mindenféle f..ságot megoszt.

Őket 30 napra pihentetem, vagy tiltom, vagy törlöm

2022. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Persze, az exem évekkel a szakítás után bejölt újra én relfexből elfogadtam, mert egyszerű a szabály, aki valóban ismerek azt elfogadom, akit nem, azt visszautasítom különösebb gondolkodás nélkül. A mostani páromnak ez nem tetszett, szóval ment a törlés tiltás szívfájdalom nélkül.
2022. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Letiltani senkit nem szoktam. Ha nagyon idegesít, rejtem, az üzeneteit pedig kéretlenbe teszem. Akkor nem kell magyarázkodni, meg semmi. Elő szokott fordulnu, igen. Vannak, akikről nem akarok tudni, én meg magamról úgyse teszek ki soha semmit.
2022. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kitöröltem az ismerőseim közül, de szerintem nem tiltottam le. Azért mert nem írt vissza. Azt hittem barátok vagyunk, de teljesen ignorált már engem. Hiába akartam vele tartani a kapcsolatot nem lehetett és őszintén le se írta, hogy mi a baja. Így aztán nem akartam látni és tudni róla semmit. Ez évekkel ezelőtt volt, akkor még eltűnt, az akit kitöröltem.
2022. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

“akit 1-2 hónap múlva sem oldottatok volna fel.“


Aki lelkiismeret-furdalás nélkül blokkol, és őszinte bocsánatkérést sem fogad el, az nem oldja fel a tiltást…SOHA.


Aki 1-2 hónap után feloldja, az nagy valószínűséggel rájött, hogy mekkora szamár volt, amiért túlreagálta.

2022. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!