Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm mindig mindent túl gondol. Egy példa elmentunk Pestre csináltunk egymásról képeket nyilván lettek szerintem nem gáz hanem vicces képek. Kirakott az insta sztorijaba rólam egy olyan képet amit megkértem hogy ne rakjon ki és ki rakta, és megcsinálta hogy én ne lássam ezt a sztorit. Na ő róla is készült vicces kép amit mondta hogy ne küldjek tovább elkudtem belőle párat a nagyon jó közös barátunknak rájott nyilván az én hibám volt tudom de nem ez a lényeg hanem ezek után amit ő megcsinált képes volt azt mondani hogy a képébe hazudok, ne is menjek utána direkt megkért hogy ne küldjem el az illetőnek de ő meg ugyanezt megcsinálta előttem vele én meg mikor megtudtam nem kezdtem el hisztizni csak nevettem rajta egyet.

Meg beszélgetünk írásban küld rólam egy rosszul sikerült képet nekem és én is visszakuldtem valami hasonlót neki magáról de nem bantasbol vagy azért mert ő ilyen képet küldött nejem csak szimplán egy vicces kép volt. És azt írta rá hogy attól még hogy rólam olyan képet küldesz amin nem nézek ki jól attól te nem leszel szebb. Írtam neki hogy nem azért küldtem, amire megint azt írta hogy ezek után én is tudom ezt állitani meg hogy a művelt emberek értik hogy mi az a szarkazmus. Tehát magyarán szerintem lebutázott.



2023. okt. 1. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Engedd el. Ne írj rá, ne foglalkozz vele. Ha ő ír akkor ne válaszolj. Az ilyet el kell felejteni.
2023. okt. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon jó barátnőm...


Na, ez nincs.

2023. okt. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:

Ez a klasszik 15éves Queenbee.


Hatalmi harcol mindenkivel, próbàl ledominàlni.


Ha megnősz, ràjössz, h ezzel csak egy rahedli feszültséget generàl az életedbe, és szépen elkezded hanyagolni...

2023. okt. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!