Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóbaállnátok vele ezek után?...

Szóbaállnátok vele ezek után? (lent hosszabban)

Figyelt kérdés

Egy ideje már csináltam pár déiétát meg próbálok odafigyelni az étkezésemre, mivel van egy nagyon minimális felseleg van a hasamon, nem éheztettem magam de egy enyhe bulémia jelentkezett rajtam. Aztán egy barátnőmről kiderült hogy hasonló problémával küzd/küzdött. Én nagyon megörültem neki, mivel már amúgy is elég jóban voltunk megnyíltam neki ezzel a témával kapcsolatban, ami még nekem is új volt, mert előtte soha nem beszéltem még senkinek egyetlen egy ember kivételével az alakomat illető bajaimról. Viszont direkt többször is mondtam neki hogy ezt soha soha ne említse másnak stb.., mert annyira nem voltam még bátor hogy ezt az egészet felvállaljam, és ráadásul mint említettem most elősször nyíltam meg valakinek így (ha nem számítjuk azt a kivétel lányt, de ő más mivel, nem egy suliba járunk és már babakorunk óta ismerjük egymást). Mikor egy ebédnél neki leves + 2db fánk volt menzára, nekem meg leves+ túrós tészta, kérdeztem hogy cserél-e mire mondta hogy igen. Megette az ő kajáját és Én akkor végeztem a levesemmel, mire kérdezi hogy nem adom-e oda a fél fánkomat, mondtam neki hogy bocsi de nem, mive utána még jó sokáig programom volt, így gondoltam hogy legalább nem kell beszaadnom boltba venni magamnak, mire ő megszólal, úgy hogy a másik nagyon-nagyon jó barátnőm velem szembe ült, és melettem még két másik lány osztaálytársam (ők se tudtak ezzel kapcsolatban semmit) , hogy Mit zabálsz annyit úgy is fogyózol? Én szó-szerint lesokkolódva ültem a szemben ülő barátnőm rámnézett de nem szólt semmit, akkor észbe kaptam és nevetgéltem rajta hátha tudom menteni a helyzetet és szerintem valamennyire sikerült is, de borzasztó volt, és aztán még nevetgélt majd mikor látta az arcom (még mindig molyosogva) annyit mondott hogy bocsi


Utána nem reagáltunk semmit, max kissé ignoráltam, de ez már 2 napja történt, ő már szinte el is felejtette de bennem nagyon erősen ott van. Nekem személy szerint az a gondolatom hogy barátok maradunk de soha többé nem mondok el magamról ilyet. De aztán beszéltem ezzel a kivétel barátnőmmel és ő azt mondta hogy ez gusztustalan és azonnal beszéljek a barátnőmmel és ő a helyemben szóba se állna vele többé


Ti mit tennétek? Igaza van és hagyjam ott? Valakivel történt már hasonló eset?


köszi hogy elolvastad, (bocsi hogy ilyen hosszú lett)



2023. okt. 4. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát bunkó volt az fix, de az, hogy azt mondta, fogyózol, senki se gondol arra köztetek, hogy bulimiás lennél.
2023. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de egy enyhe bulémia jelentkezett rajtam. " jelentkezett rajtad? Azt te csinálod!


Nem volt szép tőle, de szerintem az, hogy ezt ennyire túlreagálod, (nem is a bunkóságát, csak h nem lehet kimondani, h diétázol) valahova messzi messzi máshova vezethető vissza! és végső soron az zaklat fel ennyire.


Hát racionálisan nézve szerintem maximum ne mesélj neki máskor belső dolgokat, húzd meg a határaid... és ha diétázol, akkor ne egyél fánkot.

2023. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyrész ne aggódj ezen, szerintem egy kivülálló ebből nem szűrte le mire is célzott valójában. Lehetett volna ez egy poén vagy szarkasztikus megjegyzés, bármi.


Viszont nem volt szép tőle mivel tudta, hogy titok és ez téged érzékenyen érint.


Jobb ha nem osztasz meg vele más személyes infót. Legyen köztetek 3 lépés távolság.

nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!