Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Láttatok már olyan huszonéves...

Láttatok már olyan huszonéves fiatalt, akinek nem csak hogy nincsenek haverjai, barátai, de jóformán egyetlen ember sincs aki egyáltalán szóbaállna vele?

Figyelt kérdés

Messze elkerüli mindenki. Velem pont ez van.

Torz külső lehet ennek az oka, vagy lennie kell valami másnak is ami ezt kiváltja másokból?


2023. febr. 4. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell ahhoz torz külső sem.

És az sem biztos, hogy direkt kerülnek. Egyszerűen csak nem keresnek, ha nincs különösebb dolguk veled. Manapság már nem nagyon keres senki senkit ők nélkül. Az ők még sok esetben érdek, de ez már más téma, ne menjünk bele.

2023. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ok ok, és nem ők. Remélem most nem íródik át.
2023. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, pontosabban egy online barátom van de a szülei nem engedik hogy találkozzunk (ő 16 én 18) illetve egy másik barátom van akivel, mivel külföldön lakik, évente jó ha 1x találkozunk. Élőben senki nem áll velem szóba, szerintem az az oka hogy zárkózott és komoly vagyok, az emberek 90%-ának meg arra van csak igénye hogy röhögjön és "pletyizzen" egész nap. Mindenhol azok a legnépszerűbbek akik ontják magukból az alpári poénjaikat és mindenkit kibeszélnek. Ha valaki erre nem vevő akkor elkerülik, furának tartják.
2023. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Nincs torz külsőm.

A barátok lekoptak (elköltöztek messzire, gyereket vállaltak stb). Szóbaállni azért szoktak velem, de azt nem beszélgetésnek nevezném, hanem monológnak. Pl munkahelyen elpofázzák az élettörténetüket (mit csinált a kölykük az "uruk" , mit főztek, mit főzzenek). Én oda se figyelek. Ha elkezdenek hozzám beszélni, rögtön elmélyülök a gondolataimban, részleges amnéziám lesz a monológjuk idejére. Néga észreveszik, denem zavartatják magukat.

2023. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Lassan minden második ember ilyen, és végigsírja a netet, hogy nincsenek barátai.
2023. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

🙋‍♂️ Jelen.

Mondjuk engem nem kerülnek az emberek, én kerülöm őket.🤷‍♂️

2023. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár még csak 18 vagyok, de nekem sincs egy barátom se. Egy osztálytársam néha hozzám szól és ennyi, még itthon sem nagyon beszélgetünk. Pedig szerintem nincs baj a külsőmmel, és nem is vagyok rossz ember
2023. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Elég ha tükörbe nézek, amúgy lssan kiesek a aktegóriából mert nemsokára 30 leszek :D
2023. febr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Magamat.
2023. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
#7 mintha magamat hallanám.
2023. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!