Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az, aki 27 évesen...

Mit tehet az, aki 27 évesen ott tart, hogy nincs ember aki szóbaállna vele?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs senki. Lehet változtatni ezen?
2023. júl. 21. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Én például szóba állnék veled.
2023. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
91%
Mondjuk talán nyitni kéne az emberek felé...
2023. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Írj az 1-esre, még ha nem is találkoztok, attól még lehettek levelező partnerek és segíthetitek egymást tanácsokkal. Nekem van ilyen levelező társam több éve.
2023. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ pontosan mit értesz szóbanállás alatt. Ha ez a kérdés a szószoros értelmében értendő, akkor te is tehetsz valamennyire róla és a dolgoknak mindig van valami oka.

1.Lehet valami rosszat tettél, teszel folyamatosan, vagy nem viselkedsz megfelelően és ezt már nem tudják tolerálni.

2.Lehet mindenkire megprobálod raeroltetni az akaratod, vagy túl sokszor beolvasol embereknek.

3. Lehet az is hogy szimplán nem a te személyiségedhez, értékrendedbe tartoznak azok az emberek kikhez szeretnél közeledni.

A fent leirtak gondold át és ha kell változtass a kommunikáción, a viselkedésen. Keress olyan társaságot, embert, aki elfogad, befogad.

Esetleg kérdez meg azokat az embereket akiket szeretnél, hogy szóba álljanak veled, hogy mi konkrétan a probléma veled és mit kellene tenned ahhoz, hogy ez változni tudjon.

Mivel nem ismerlek ezért csak így altalanosságban tudtam válaszolni.

2023. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4 vagyok: írtál nekem privát üzenetet, itt szeretnék válaszolni.

Igen, ha olyanokat írsz, mondasz rendszeres, ami másokat nem érdekel, mert más az érdeklődési kör, akkor előbb-utóbb az zavaró lehet. Intelligensebb ember még néhányszor megis hallgatja a másikat, még akkor is ha esetleg nem érdekli a dolog, de egy idő után már nem.

Próbálj meg olyan embereket, ismerősöket találni, akkel közös az érdeklődésetek és jókat tudtok beszélgetni, vagy közös dolgokat tervezni.

Az, hogy sokat kérdezel az is zavaró lehet egy idő után. Persze attól is függ miket kérdezel, illetve hogy mennyire vannak ugyanazok a kérdések ismételve, mindenféle kőritéssel.

Itt az tudom javasolni, próbálj olyanokhoz csapódni, akikkel sok a közös bennetek, közös érdeklődés, hasonló személyiség.

2023. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
15%

Hát rá kéne jönni, miért nem áll vele senki szóba.

A környezete nagyon kitaszító? Vagy az illetőnek vannak olyan viselkedési formái, megjegyzései, ami miatt senki nem viseli el? Vagy az illető nagyon magának való, és nem nyitott? Szóval látni kéne, mi az oka, utána lehet elgondolkozni azon, hogy mit lehet csinálni.

2023. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk talán nyitni kéne az emberek felé..."


Én igyekeztem nyitni az emberek felé, ami idei-óráig működik. Aztán rájönnek, hogy mennyire unalmas vagyok és rám unnak. De sajnos fordítva is igaz ez, egyszerűen egy idő után nincs kedvem hozzájuk.

2023. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Ilyennel még sosem találkoztam az életemben.

De komolyan ! Minden ember talál olyat,akivel beszélget és akivel jól kijön.

Persze tiszteletben tartva a személyes határokat,az emberi kulturáltságot.Lerohanni nem lehet és nem szabad senkit.

Sajnos,ma már nehéz ismerkedni,beszélgetni -új emberekkel- mert nagy a bizalmatlanság .


F

2023. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2023. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Végül is lehet szerintem, de hosszú folyamat lesz valszeg.


Arra gondoltál már, hogy csatlakozol olyan Facebook csoportokhoz, aminek a témája érdekel és kiposztolod hány éves vagy, hová valósi stb, valamint leírod, hogy nincsenek emberi kapcsolataid, ezen változtatni szeretnél és lenne ott olyan, aki barátkozni veled. Aztán elmehetnétek akár együtt meginni egy kávét vagy esetleg elkezdeni kondiba járni, meg ilyenek. Ugyanezt akkor meglehet csinálni chatcsoportokban is akár.

2023. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!