Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lúzer vagyok hogy nincsenek...

Lúzer vagyok hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Mármint vannak barátaim, de nem olyanok, hogy most egyett talalkozzak velük vagy egy valamit megigyunk, bulizzak stb hanem olyan találkozunk az úton 5 órát is tudunk beszelgetni meg minden és nagyon sok mindenkivel jóban vagyok, de mégsincs senkim akivel elmenjek nevetni ki és athivni például hozzánk hogyha rosszul vagyok, aki hivogasson, akivel vicces képeket kuldozgessunk egymásnak stbstb... fogalmam sincs miért van ez... de mindig ez volt velem, lehet sok vagyok nekik?

2023. okt. 7. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem, azért vagy lúzer mert nem tudsz normálisan fogalmazni
2023. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy lúzer és ne ilyen dolgokkal foglalkozz. Találj 1 max 2 területet az életben (lehet az egy iskolai tantárgy, sport, hobbi, pénzszerzés, bármi) és próbálj meg abban a lehető legjobb lenni. Ez annyi kérdésedet meg fogja válaszolni hogy ez a barát téma lesz az utolsó, ami érdekelni fog. Ja és igen, lesznek barátaid is.
2023. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi nekem sincs. (F41)
2023. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vagy ezért lúzer! ;)

Én is úgy vagyok pl az osztálytársaimmal, hogy jóban vagyok velük, szinte mindenkivel remekül kijövök, de igazi barátom, akivel pl elmehetnék ide-oda vagy hivásozhatnék, nincs nagyon és ezért biztos, hogy nem vagyok lúzer! :D

De mivel még fiatal vagyok (18/F), bízok abban, hogy majd csak találok valamikor egy pár igazi, rendes barátot!

2023. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, jelenleg én 16 vagyok és lány... ezért számomra egy picurnyit fontosabb most hogy legyenek ilyen igazi barátaim, a sulit eldöntöttem, hogy meghajtom, de olyan jó volna néha... elfeledni emberekkel pl a rosszat és nevetni, köszönöm nektek! még sok idő van, bőven nektem is szerezni új embereket az életben
2023. okt. 7. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, minden percért kár amit azzal töltesz hogy ennek az okait fejtegeted. 8-28 éves koromig ezt csináltam (kb), szóval pontosan tudom (azt is) hogy 16 évesen mennyire, meg hogy hiányzik ez. Mondjuk lány az nem vagyok. De ettől még ez az elme játéka, látszatvalóság. Mindig azzal foglalkozz ami éppen az adott pillanatban megoldható!

28 éves korom körül jött el a pillanat amikor egyszer csak "átkapcsoltam", elengedtem. Még csak azt se mondanám nem érdekel, mert nagyon is élvezem mások társaságát ha olyan van. Bárcsak hamarabb benyomtam volna ezt a kapcsolót!

2023. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!