Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyáltalán nem tudok azonosuln...

Egyáltalán nem tudok azonosulni a barátom barátaival mit tegyek hogy ne örlödjek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy normálisak aranyosak, de egyszerűen nincs közös témánk, legtöbbször a múltról beszélnek amikor buliztak stb stb

Én akkor még nem ismertem páromat

Mindig amikor el jövünk kérdezi barátom hogy jól éreztem-e magam mert magyon szótlan voltam, de én nem tudok hozza fűzni semmit amikor beszélnek mert nincs bulis tapasztalatom nem jártam nem is tervezem egyszerűen nem az én világom,

De barátomnak annyira jó lenne ha meg találnám velük a közös hangot de egyszerűen nem megy

És ilyenkor mindig őrlődők

Barátaim se voltak igazán ezelőtt legalábbis nem úgy ahogy neki nekik elégé el van mélyülve a kapcsolatuk

Én az én barátaimmal már nem is beszélek régóta

Szóval nincs tapasztalatom se az ilyen barátsággal kapcsolatban

Lehet tenni valamit ?

Vagy fogadjam el hogy mindig olyan leszek mint egy szótlan valaki ?


2023. okt. 7. 18:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még az ki maradt hogy barátommal totálisan egy húron pendülünk

Együtt lakunk már lassan 2 hónapja az együtt lakásos csiszolodásokban is szépen helyt álltunk

De a barátaival egyszerűen nem találom a közös hangot 🥹🥹

2023. okt. 7. 18:11
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellene VELÜK azonosulnod? NEM a te barátaid, ha nem tudsz velük közös hangot találni, nem kell velük találkozni.

Viszont a barátodnak feltétlen az igazat mondd, ne beszélj mellé, mert abból késöbb még sok probléma lehet.

2023. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze igazat mondok

Van egy lány akit nem kedvelek első találkozásnál flegma volt és mostmár hiába kedves egyszerűen már nem szimpatikus, ezt is mondtam neki mindig kérdezi hogy most se lett szimpi ? Mindig mondom hogy nem és mar nem is lesz az valószínűleg

Szóval egymásnak nem hazudunk őszintén beszélünk

Csak neki fontos lenne hogy jól el legyek a barátaival

Viszont az exe se találta meg velük a közös hangot

2023. okt. 7. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Esetleg keresd meg a régebbi barátaidat és tölts velük több idöt, amikor a barátod ezekkel az emberekkel van.

Nem kell mindent közösen csinálni, a legtöbb esetben az a jó, ha mindkét félnek van saját, külön élete is.

2023. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
84%
nekem is így volt a volt párommal, ugyanez, nem vagyok se bulizos tipus, sem egy alkoholista állat, egy drogos vagy ilyesmi, nekem sem voltak igazán barátaim de az akkori párommal nagyoon jól kijottunk, aztán sajnos nálunk a barátai miatt meg a drog alltali agresszió vitte sirba a kapcsolstunkat. De ezen ne őrlődj! szerintem a parotokkal együtt keressetek közös barátokat és nem baj hogyha a párod barátaival nem jöttél ki jól! elhiszem, hogy jó volna stb... de... szerintem azzal vagy akivel akarsz, erőltetni dolgokat nem lehet, pároddal jól vagytok és ez a lényeg
2023. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy olyan dolog, ami egyáltalán nem probléma. Illetve magadnak hoztál létre egy problémát.
2023. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4/

A régi barátoknak mar családjuk van

Vagy külföldön élnek

2023. okt. 7. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Van baj nálad.
2023. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Én se vagyok jóban a párom barátaival. Ismerem őket, van 1-2 akit bírok de én sem tudok és nem is akarok velük beszélgetni. De ők a párom barátai, nem az enyémek és ez így van rendben. Nem erőltetjük.

Az, hogy neked nincsenek barátaid már nagyobb probléma. Inkább ezen változtatnék.

2023. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jé, ez pont ma történt meg velem is!!!


Miért vagyok ilyen szótlan, bla, bla, bla... Hihetetlen!!! Szintén az a baja a barátomnak, hogy miért nem vagyok lazább, vagányabb, stb. stb.


De máskor is mondogatott ilyet. Ma különösen rajta volt ezen a témán.

2023. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!