Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tanuljak meg barátok...

Hogyan tanuljak meg barátok nélkül lenni? 27/f

Figyelt kérdés
Sajnos, akik most barátaim 1-2 igazából mindig én keresem őket, nagyon ritkán ők engem ez kissé zavar is, igazából már nagyon sokszor próbálkoztam, hogy ez változzon, de sajnos ez már menthetetlen, aki hasonló cipőben jár. Esetleg megtanult egyedül lenni, az hogyan csinálta?

2023. okt. 7. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos,átmentem ezen.

De úgy vagyok vele,hogy többre tartom magam,mint arra,hogy mindig én írjak,kérdezzek.Ők meg egy-egy mondatban odavakkantottak valamit,még egy szia sem volt benne. Meguntam és elengedtem mindenkit.

Így kb négy éve nincs barátom,nincs haverom.Munkahelyen nem nagyon lehet barátkozni, hobbiban sem. Próbáltam fórumokon, többek között itt is,de semmi. Összesen egy valakivel találkoztam,de ott is az illető panaszáradatát hallgattam az exéről.Hát ez nekem nem jött be,így nem lett folytatás.

Nekem a kirándulás,mozgás ami adja az energiát,testben és lélekben.A természetben sosem csalódtam,mindig valami újat ad.Emberekről ezt nem lehet elmondani sajnos.


F/Bp

2023. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég a kufircpajti
2023. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!