Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tanuljam meg kezelni, ha...

Hogy tanuljam meg kezelni, ha valaki nem megfelelően viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon magasan vannak az elvárásaim másokkal szemben (csakúgy, mint magammal) és ha egyszer egy ismerősöm mondjuk megbánt vagy udvariatlanul viselkedik velem, akkor képes vagyok úgy megsértődni, hogy többet nem keresem a társaságát. Rossz viselkedés, tisztában vagyok vele, ezért szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudnám megtanulni kulturáltan kezelni az ilyen szituációkat?

2023. febr. 28. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Terápiában kapsz erre eszközöket.
2023. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nem szeretnék megváltozni. Az ember kezdetben mindenkinek szavaz bizalmat, majd bármikor, bárhol, bármiért támadhatják hátulról, pedig az ember nem szolgál rá, elég csúnyán viselkedhetnek vele. Ha az ember szűrőt használ, az annak is jót tesz, aki alattomosan viselkedik úgy, hogy mások előtt, nem tudja vállalni érzéseit, gondolatait. Bizalom törékeny dolog.
2023. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szűrők jók, csak amikor azon kapod magad, hogy lassan alig van kivel lógni, akkor felmerül benned, hogy biztos jó módszert alkalmazol-e.
2023. febr. 28. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Mármint hogyan nőlj fel a hülyegyerek szintből? Mondjuk legyél empatikus. Próbálj mögé látni a kellemetlenségnek. Talán feszült, rossz napja van, éhes, beszólt neki valaki, bármi lehet. Kérdezd meg az adott személytől, de mintha tényleg érdekelne, ne pofákat vágva alpárian.
2023. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bírom, amikor semmi háttér információt nem írok direkt, de valaki veszi a bátorságot, hogy egy vadidegent minősítgessen (hülyegyerek szint). A válasz többi része akár még hasznos is lehetne, de a “nőlj” (ami egy nem létező magyar szó) után elég hiteltelennek tűnik az egész válaszod. Azért köszi a két percet, amit erre szántál az életedből!
2023. febr. 28. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"lassan alig van kivel lógni"


Megértem. Sokat teszel érte.

2023. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az “Azért köszi a két percet, amit erre szántál az életedből!” azt jelenti, hogy nyugodtan ignorálhatod a kérdést.
2023. febr. 28. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!