Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság férfi és nő...

Lehet barátság férfi és nő között? Vagy a férfi mindig azt akarja?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk, nekem férjem van, gyerekek, és van egy fiatal szingli férfi munkatársam, akivel jókat szoktunk beszélgetni, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. ,10 évvel fiatalabb egy más korosztály ezért sokat tanulok tőle erről a generációról meg a férfiak gondolkodásáról. Tök érdekes, de a munkatársaim már kezdik, hogy van e köztünk valami, mert ő úgy néz rám, meg láthatóan kedveljük egymás társaságát. Az egyik munkatárs szerint nincs férfi és nő közötti barátság, mert a férfi mindig azt akarja, csak lehetőség kell hozzá, alkalom meg helyszín.

Hát alkalom az nincs rá, mert a munkahelyen beszélgetünk és néha telefonon is, de csak módjával, nehogy a férjem is besokalljon. Mert először ő is azzal jött, hogy minek hívogat ez, biztos akar valamit. De már megszokta, olyan mintha egy barátnőmmel csevegnék. Viszont a munkahelyen meg a többi nő már kezd kiutálni elég sz@r a helyzet az egyik azt mondta inkább munkahelyen kerüljük egymást és a magánéletben találkozzunk. Könyörgöm, mi ez, nem a munka rovására beszélgetünk, csak szünetekben, most a többiek féltékenyek vagy jól látjàk h a srác akarna vmit ha lenne lehetősége, de én nem képzelem magamról h 40 felé olyan bomba nő lennék egy fiatal jóképűnek.

Szóval barátkoznék de így már félek, sőt már másik munkahelyen is gondolkoztam. De ha elmennék akkor biztos nem lennénk már barátok, mert azért a család mellett hogy nézne ki ezek után h egy fiatal fiúval barátkozok ugye. Mit gondoltok? Én vagyok naiv? Van ellenkező nemű barátotok?



2023. okt. 9. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Van. Sok női barátom volt már, stabil kapcsolat mellett, és sosem akartam mást.


Aki szerint nem lehet ilyen barátság, az vagy olyan férfi, aki lenézi a nőket, és nem tartja őket elég intelligensnek ahhoz, hogy egy férfi barátja legyen, vagy fordítva, nő, aki szerint a férfiak ösztönlények, csak a szex iránti vágy motiválja őket.

2023. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kitana. ***** válasza:
59%
Számtalan ellenkező nemű haverom volt már munkahelyeken, de nem csak nekem, hanem a többieknek is, nem nagyon dolgoztam olyan helyen, ahol elszeparálódtak volna egymástól a nők és a férfiak. A kavargatás ritkább volt, mint a haverkodás. Volt olyan haverom is, akivel melón kívül is lógtunk néha, nem volt semmi több. Van sráchaverom, akivel napi szinten chatelek, neki van kapcsolata, nekem meg volt mindig az elmúlt évtizedben, most épp nincs, de most sem akarok tőle semmit, meg ő se akart tőlem soha semmit. Nem tudom, a te munkahelyeden mi bajuk a nőknek, én nem foglalkoznék velük :D
2023. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem lehet, és van is de, de nem mindig sikerül betartaniuk a játékszabályokat. Először is ne vonzódjanak egymáshoz szexuálisan, 2 legyen nagy a korkülönbség, 3 mindkét félnek legyen olyan párja, akit nem hagyna el, és szoros köztük a kapocs, de a másik fél nem féltékeny típus. 4, ha a másik fél meleg. ( De ezt már nem komolyan írtam😄)
2023. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen formában nem. Ne csodálkozz ha rádszállnak. Később a felettesek is.

Amúgy is nyilvánvaló, hogy nem túl fényes a kapcsolatod a férjeddel, különben nem lennél ilyen nyitott a srác iránt.

2023. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem találjátok egymást semmilyen értelemben vonzónak akkor lehet.
2023. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Upsz, miért lenne nyilvánvaló, hogy milyen a kapcsolatom a férjemmel? Ezt csak te gondolod. A férjemmel minden ok. És hát igen én nyitott vagyok mert barátságos vagyok általában az emberekkel. Vagy aki rendben van a férjével az a nő az némasági fogadalmat tegyen? Csadorban is járjak? 🤣
2023. okt. 9. 19:50
 7/15 A kérdező kommentje:

3-as én is olyasmit érzek és azon örlődök, amit te leírtál.

Ilyen szempontból tökjó lenne egy meleg barát 🤣🤣🤣

2023. okt. 9. 19:53
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell ez a mártír szöveg. Te mit hinnél ha a férjed telefonálgatna valami csajjal?
2023. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

#8 Na igen, a kérdező férjének miért ne lehetnének 20 évvel fiatalabb lány barátnői, akikkel csak lelkitársak? Na ugye?

😁

2023. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Én kétszer hittem azt, hogy van egy lány barátom. Mindkét esetben hamarosan kiderült, hogy részükről nem csak barátság.
2023. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!