Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem a viselkedését...

Nem értem a viselkedését segítség?

Figyelt kérdés
Elhívott a születésnapjára is, de nem is telefonálunk, semennyit, soha.. ő szokott keresni mindig írásban hogy találkozzunk, élőben velem szokott foglalkozni, már ahogy 1-2x volt hogy sz***tam az ilyen találkák miatt hála neki.. de tud velem is lenni, nem értem miért igényli a társaságom, ha rámír hogy vagyok visszakérdezek arra nem is válaszol -.- annyira mégsem vagyok neki fontos miért nem enged el szimplán?
2023. okt. 12. 14:44
 1/8 Shaddark ***** válasza:

Ha nincs ló jó a szamár is effektus?

Esetleg játszma, de akkor lennének pozitív hosszabb időszakok is.

2023. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Játszma? De miért? Igaz ellenkező nemű barátság lenne a miénk.. ha ez számít valamit nagyon régen randiztunk egymással, de maradtunk inkább barátok. vagy mik , azóta nem volt köztünk semmi, ő akarná én nem akarom amiről tud.
2023. okt. 12. 14:53
 3/8 Shaddark ***** válasza:

Akkor pont ezért, hogy akard te is :)

Meg is fejtettük ;)

2023. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem akarna velem összejönni, csak lazábbra, arra meg miért ragaszkodna ennyire pont hozzám? Folyamatosan vannak női, meg nem is egy hűséges típus, amennyire megismertem. Ennek így mi az értelme?
2023. okt. 12. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez megint valami tinédzser kérdése ami egy újabb nesze semmi fogd meg jól aminek se eleje se vége csak közepe, persze az is úgy leírva, hogy véletlenül se lehessen választ adni rá.

Az első válaszoló, jól leírta:"Ha nincs ló jó a szamár is."

Szimplán megkérdezed, hogy akkor most mégis mi a bánat van, ha élőben tud veled normálisan viselkedni akkor írásban is tegye meg. De van egy olyan érzésem, hogy élvezed ezt a patt helyzetet mert van min rágódnod.

2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem magát a helyzetet élvezem, pont azért kértem segítséget, kedvelem amúgy a gyereket az alap személyiségét, megért engem, meg én is őt, (amikor beszélgetünk, amúgy nem tudom hova tenni) szeretek vele beszélgetni ha találkozunk szeretem hogy kimozdít a komfortzónámból és minden barátom messze él tőlem.

És nem vagyunk tinik :(

20-as éveink elején járunk.

2023. okt. 12. 15:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Találkozón úgy értem hogy ***tam miatta hogy elmentem és együtt tudtunk lenni vagy fél órát utána lemondta valamiért gondolom nő miatt és akkor nem volt még autóm és az utolsó buszt is lekéstem miatta mert későn szólt.
2023. okt. 12. 15:27
 8/8 Shaddark ***** válasza:

Szerintem csak megszokta hogy így bánik a csajokkal. És bár te barát vagy, te is csjból vagy. Ha sok csaja van akkor működik neki ez a húzd-ereszd pua taktika, valószínűleg eszébe se jut hogy veszélyezteti ezzel a barátságotokat - és ha jól olvastam akkor nem is. És hogy őszinte legyek már nem hiszek neked :)

Szerintem inkább te szeretnél valami többet is.

2023. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!