Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hazudott?

Szerintetek hazudott?

Figyelt kérdés
Ma rámírt az egyik legjobb barátom, (legalábbis eddig azt hittem) beszélgettünk, de fura volt a helyzet, mert mindig röviden válaszolt, ha kérdeztem valamit, és nem telt el egy-két perc amióta rámírt, amikor megirta, hogy bocsi, mennem kell, mindezt így hirtelen egy téma közbeni beszélgetés közepén. Miért írt rám, ha nincs ideje beszélni? Ezért nem hinném, hogy tényleg mennie kellett. Szerintetek kínos volt neki a téma? (Arról kérdeztem milyen volt egy programja és hogy velem is eljöhetne egy hasonlóra) Hazudott vagy tényleg mennie kellett? Most haragszik rám valami miatt? Nem kedveli a társaságom? Ti mit gondoltok?

2023. okt. 14. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehet, hogy közbejött neki valami. Ne csinálj ügyet belőle, ha újra ráér, írni fog.
2023. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Te olyan vagy mint az én egyik barátnőm simán beparázott attól h az üzenetem végére nem tettem smiley-kat, azt hitte haragszom pedig csak siettem. Neki is mondtam neked is a szövegben leírt üzeneteket fenntartásokkal kezeld ne tulajdoníts jelentőséget mindennek mert nem tudod mi megy a háttérben. Ne gondold túl. Nekem is volt olyan h én írtam rá valakire cseteltünk aztán mégis nekem kellett elköszönnöm beszélgetés közepén mert váratlanul jött valaki.

Feltételezzük, ha az egyik legjobb barátodnak tartod, akkor őszinte, bízz benne és ne legyen üldözési mániád.

2023. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Na, jó, azért ez már súlyos.... :D
2023. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet nem akar programozni mivel irtad veled is elmehetne...es hirtelen nem volt ideje irni.Nem rosszbol irom de vannak ilyen tapasztalataim.Hiv valahova aztan mikor kozeledik az idopont es irok de ezt fel se hoztam kedvetlenul,flegman ir mert megbeszelt valamit massal es ami a legfontosabb velem akivel meg volt beszelte nem kozolte volna.Vagy megbeszeljuk valakivel majd talalkozunk.Irok erdeklodok a hogy leterol.Se egy udvozlet hogy szia,csak visszacsap egy valaszt,nem is kerdez semmit.Vagy rakerdeztem jonne egy csoport foglalkozasra rogton jon a hat nem tudom...
2023. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve, más neműek vagytok. Lehet, hogy megismert valakit és ezért rázott le?
2023. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es: hát igen kb ez a helyzet, de nem értem üzenetben miért ilyen, élőben tök jól elvagyunk

5-ös: miből gondolod, hogy más neműek vagyunk?

Alapvetően köszi a tippet, simán lehet, eddig erre nem is gondoltam

2023. okt. 14. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat" variálsz, ebből gondoltam, hogy nő vagy.😂

Őt meg barátnak nevezted, nem barátnőnek, így arra következtettem, hogy ő férfi.


Gondolom mindenki rájött, hogy én melyik vagyok 😂🤣

2023. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Percekig nem írt vissza?!

Szűzanyám! Ez már beteges.

2023. okt. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as nem percekig hanem azóta egyáltalán.

Ráadásul ma utolsó óra után megbeszéltük hogy pár perc múlva találkozunk (nyilván azt is hogy hol csak, aki nem ismeri az iskolaépületet annak nehéz elmondani, mindegy) azóta itt várok, mert úgyis a suliban akartam megítni a házit, mert otthon mindig zaj van, de nem jelent meg. Gondolom azonnal elhúzott az iskolából, hogy véletlenül se találkozzunk. És azóta se egy üzenet se egy telefon, hogy mennie kellett, semmi. Egy órája kellett volna találkoznunk, ne szórakozzatok, hogy azóta nem lett volna egy perce írni valami kifogást.

7-es: nem talált, mindketten lányok vagyunk, azért használtam a barát szót, mert én a barátnő szót inkább arra használom, ha párkapcsolatról van szó.

2023. okt. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!