Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A férfiak hova járnak, milyen...

A férfiak hova járnak, milyen offline vagy facebook-közösségekbe tömörülnek?

Figyelt kérdés
Nem akarok most romantikus kapcsolatot, nő vagyok. Feltűnt, hogy mindenhol, amiben részt veszek, nők vannak kizárólag, vagy majdnem kizárólag. Pár példa: színház, vezetett séták,társasjáték, kártya, önismereti klubok.
2023. okt. 16. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kb. bárhová mehetnek férfiak. Azért mi sem vagyunk mind egyformák...
2023. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál tipikusan női dolgok. Mi mondjuk kocsmázni járunk, túrákra a hegyekbe, ottalvós buli a víkendházamban, különböző sportokra összejövünk. De ezek mi vagyunk. Van aki szivesebben marad otthon, vagy jár el önismereti klubokba, bármi is legyen az.
2023. okt. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyáron közösségben sportolok, télen egyedül. Van 1 haverom akivel havi, meg még 2-3 akivel néhány havi szinten megiszunk 1 sört a városban. És kb ennyi. Az időm elmegy ház körüli teendőkkel, munkával, a munka kipihenésével. Barátnőm is van, aki nem túl megértő ezen a téren. Persze mikor valami konkrétum van akkor ő se jön, mert nem ér rá.

Kicsit szomorú ez, én nem így képzeltem, de amióta dolgozom (~12 év) ez van. Én az egész napos bezártság, ugráltatás, zaj stb. után maximum valami erdőbe vágynék, egyedül, a csajommal, vagy 1-2 értelmes emberrel akivel lehet beszélgetni, de semmiképp nem eseményekre, társaságokba.

2023. okt. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy akár a színház, akár a lista többi eleme "női dolog" lenne. Lassan már a lovaglás is "női dolog", állítólag már csak lányok járnak... nem, ettől még nem lesz az. De ebbe nem merek jobban belemenni, párszor már betámadtak itt amikor elkezdtem elemezni a "hová lettek a férfiak" témát. PM-ben kifejtem a vélemenyemet ha érdekel kérdező, nyílvánosan már nincs kedvem, olyan brutális, aggresszív reakciókat kaptam.
2023. okt. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a felsorolásodból egyik sem tűnik túl férfias időtöltésnek. Bár engem ezek nőként is untatnának.


Szerintem ide járnak leginkább azok a férfiak, akik nem romantikus kapcsolatot kereső nőkkel szeretnének ismerkedni. Szóval jó helyen vagy. 😅

2023. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom egyik tevékenységet se férfi vagy női, férfias vagy nőies elfoglaltságnak. Maszkulin vagy feminin sztereotípiákat főleg nem akarok gyártani. Ez tűnt fel, amit írtam. És tudom, hogy többen kérdezték már ezek közül a nők közül, akikkel rendszeresen találkozom, hova járhatnak a férfiak, hol lehetne velük találkozni, hol lehetnek olyan közösségek, ami nemsemlegesen van meghirdetve és kb ugyanannyi férfi és nő vesz részt? Táncklubok?

Szerveztem randizós estet, azért is, mert azt gondoltam, oda jönnek majd. Nem: a randizás is 80 %-ban a nőket érdekelte.

2023. okt. 17. 14:23
 7/8 A kérdező kommentje:
A kocsmázás férfidolog, a színház női?
2023. okt. 17. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha olyanok, mint én, akkor mindig valami hobbi projektet csinálnak egy magukban, mert már megunták az emberek hulyesegeit.

25 Fiatal férfi

2023. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!