Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szokás vagy ciki?

Szokás vagy ciki?

Figyelt kérdés
Sztoriban megosztani egy - két képet baráttal gratulálás miatt? Esküvő/Vizsga stb… gyerek születése…
2023. okt. 17. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ciki. elmondom neki privátban vagy személyesen.
2023. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Tessék...?
2023. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem totál gáz, de embere válogatja. Sokan imádnak szerepelni.
2023. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha az emberek végre a valós világban élnének, nem az interneten...
2023. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez régen nagyot ment, mikor még sztori funkció nem volt, egy-két évig volt egy ilyen szokás, hogy közös kép posztolásával köszöntötted fel a barátodat.

Cikinek nem gondolom, ha ilyet látok, de én személy szerint nem csináltam akkor se, most se csinálnám, meg nem is nagyon láttam az utóbbi években.

Számomra egyébként sokkal többet jelent, ha egy barátom semmit nem posztol, de cserébe felhív ilyen események alkalmával, ha már magán az eseményen nem tudott ott lenni.

2023. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira büszke vagyok az egyiknek a vizsgájára, amugyis szingli lehet megtetszene egy barátomnak…

De láttam napokban sztoriban születésnapi köszöntőt is…

2023. okt. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!