Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez azt jelenti, hogy elegük...

Ez azt jelenti, hogy elegük van belőlem?

Figyelt kérdés
Van egy csajos csoportunk, hárman vagyunk benne lányok. Három hónapja csinálják azt, hogy elmennek közös programra ketten, privátba beszélik meg, engem nem hívnak, látom instan meg facebookon, erre írják, hogy "De jó lett volna,hogyha te is jössz". Most ez így mi? Nem szoktam kiakadni, ezen, menjenek csak ketten, nem gond, de már a hármas találkozó is két hónapja csúszik, mert vagy az egyiknek, vagy a másiknak nem jó, múltkor még én betegedtem le. A legutolsó közös programjukra ha elhívtak volna, akkor tok jó lett volna, mert szabadnapos voltam.
2023. okt. 18. 18:13
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez sima baszogtatás.


Valszeg az irányításmániájuk erősebb, mint a barátságotok.


Ha vissza akarsz vágni, te is menj el ilyen programokra, és publikáld,

ha nem, akkor is menj el, csak ne publikáld.

2023. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utáltam az ilyesmit középsuliban, bár nem írod, hány évesek vagytok.


Két ilyen baráti köröm is megszűnt, mert hasonló ment. Elmentek ide-oda, aztán a suliban ment a "fúdejóvolt, emlékszel...", mikor megkérdeztem, micsoda, jött az, hogy hívtunk volna, de... Meguntam, kerestem más barátokat.


Ott volt egy ilyen tipkus falkavezér lány, aki nagyon fúrt, nem akarta, hogy menjek velük bárhová is, direkt megkerült, ha szerveztek vmi programot, ettől függetlenül a többiek elhívtak magukkal. Aztán ment ott is a furka a lány részéről, hát gondoltam kinyalhatja. Lettek más barátaim.


Az ilyen barátságok csak felületesek, nem baj, ha elveszted őket.

2023. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, csak nekem ők vannak. Nincs más, és párom sincsen. Próbáltam barátkozni, de nem olyan nyitottak rá az emberek, meg én se tudom megtalálni elsőre senkivel sem a közös hangot, másokat meg elijeszt a nyomulásom, az erőltetett beszélgetésem, mert nincs jó beszélőkém.
2023. okt. 18. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem érzik jól veled magukat. Ez sokszor tudatalatti cselekvés. Beszélj velük. Aztán engedd el a dolgot.
2023. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!