Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm jóban van...

A legjobb barátnőm jóban van az exemmel, aki annó nagyon megalázott. Nektek ez beleférne egy barátságba?(többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nagy vonalakban a történet, hogy évekkel ezelőtt szakítottunk, az is nagyon megalázó volt meg előtte is sajnos sokat sérültem abban a kapcsolatban. Az exbarátom azóta megnősült és egy olyan lányt vette el akivel korábban barátnők voltunk (vele megszakítottam a kapcsolatot, de nem azért mert haragszom rá (tudom, hogy beleszeretett és arról nem tehet), hanem mert úgy vagyok vele hogy ezek után nem tudok vele jóba lenni, nekem ez a szituáció nagyon kellemetlen lenne.) A legjobb barátnőm, már korábban is ismerte őket, mert egy közös baráti társaság voltunk, szóval nem akkor lettek jóba amikor mi összejöttünk. Viszont azóta is jóban vannak, pl. most tudtam meg nemrég hogy volt náluk. Amikor az exem feleségének a lánybúcsúja volt, akkor ő is részt vett a szervezésében…meg ilyenek vannak. Most nyilván nem akarom neki megmondani hogy kikkel barátkozzon, de akkor is én emiatt úgy érzem, hogy nem áll ki mellettem… Csak kíváncsi lennék kívülállók véleményére, hogy velem van a probléma hogy így gondolkodok és ennek bele kéne férnie egy barátságba?

2023. okt. 19. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Neked beleférne a barátségba, hogy valaki megmondja, kivel lehetsz jóban?
2023. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem lennék jóban valakivel aki bántott valakit akit szeretek, de ez én vagyok.
2023. okt. 19. 13:35
 3/9 ShadowGanxter ***** válasza:
47%
Nem áll ki melletted az idők végezetéig, ez a baj?
2023. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Most nyilván nem akarom neki megmondani hogy kikkel barátkozzon


De, pont ezt akarod.

2023. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én nem haverkodnék olyasvalakivel, aki egy számomra fontos személyt csúnyán megalázott, de nem vagyunk egyformák.
2023. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem beleférne. Ennyi idő után elvárnám magamtól, hogy feldolgozzam és túllépjek rajta. Ne meséljen róla, de az ő többi emberi kapcsolatához nem sok közöm van ha egyébként a mai életemre már nincs hatással. Trükkösek ezek a csúnya szakítások, mert minden történetnek 3 oldala van: az egyik exé, a másik exé és az igazság, ami általában valahol a kettő között van.
2023. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Szóval azóta lett új kapcsolata és megnősült....ez idő alatt te nem léptél túl rajta? Jó hogy nem már megszabod neki kivel barátkozhat és kivel nem.
2023. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De igen, túlléptem rajta, a kérdés nem erre vonatkozott… De mindegy látom hogy egyeseknek problémájuk van a szövegértéssel…
2023. okt. 19. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog!
febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!