Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni?...

Hogyan kell barátkozni? Nagyon hosszú

Figyelt kérdés
Nem tudok barátkozni. Sosem voltak eddigi életem során barátaim, csak ismerőseim, vagy munkatársaim. No mert vagy megszakítottam velük minden kapcsolatot mert kihasználtak anyagilag, vagy mert idegesítőek voltak és éreztem, hogy csak az energiáimat szívják lefele, vagy csak nem volt semmi közös bennünk. Így 30 felett azt látom, hogy mindenki vagy családot alapított, vagy nagy karriert futottak be és boldogok lettek. Én meg itt vagyok, ugyan kapcsolatban, de egyedül érzem magam, vágyom arra, hogy néhanapján a páromon kívül is tudjak valakivel dumálni. De mivel nagyon szar ember vagyok nem tudok az emberekkel bánni, nem tudok feléjük nyitni. Plusz nem akarok senkit a lelki szarjaimmal bombázni, mert mindenkinek megvannak a saját problémái. Ilyenkor mit tudok tenni? Én saját magammal sem barátkoznék, mert tényleg annyira szar a személyiségem, hogy senki se állna velem szóba, jogosan hozzáteszem. Egyetlen jó kvalitásom az, hogy jól főzök, de ezen kívül csak egy felesleges ember vagyok, akinek a hiányát senki se venné észre, max lehet munkában, ha nem megyek be kellene helyettesítő, ergo kulissza vagyok, aki teljes mértékben mellőzhető. Miért vagyok ilyen szar? Sajnálom, hogy végigolvastad.
2023. okt. 26. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Előbb rakd rendbe magad majd utána kérdezd ezt meg.
2023. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mégis hogy?
2023. okt. 26. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Önvizsgálat, akár pszichológus, aki segíthet rávilágítani a dolgokra. Ha igazán csinálod, egyedül is mehet, de talán még több évet ölel fel egyedül. Ha meg pszichológus, mondhat ezt meg azt, de ha nem fogadod, mert nem látod úgy, hogy az gond lenne, tagadsz, később vagy soha fogod azt mondani, hogy basszus, tényleg.
2023. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretek megismerni új embereket, ha gondolod írj
2023. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
De miből gondolod hogy szar ember vagy? Azt nem írtad le. Ezek szerint lehetséges hogy simán csak depressziós vagy, és önértékelési problémákkal küzdesz.
2023. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:

1.: Az érzelmi intelligencia fogalma mond valamit? :D Mégis mit csinálsz ebben a kategóriában? Pls ne...


Kérdező: Ezt a szr ember dolgot azért kifejthetnéd. Mármint én kinda useless vagyok de még én se gondolom magam rossz embernek. :D Mármint elcseszettnek elcseszett vagyok ez nem kérdés, de rossz nem. I mean kb. csak akkor vagyok nyugodt és biztos bármilyen kapcsolatban [baráti] ha hasznosnak érzem magam közben. :D [Már érzelmi támogatás szintjén.] Ha ez nincs meg akkor meg minden bajom is van. Szóval alapvetően vannak emberek akiknek az alapműködésébe bőven belefér akár az is, hogy azzal indítasz hogy mi kínod van.

2023. okt. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:

5.: A lehetséges azt feltételezi, hogy van bármi esély arra hogy nem depressziós és nincsenek önéretékelési problémái. Azért erre a lehetőségre nem fogadnék nagy összegben.


Kérdező: Ha mással nem is legalább pároddal beszélhetnél ezekről. Nyilván nem azért van veled mert szar embernek tart, ahogy nyilván te ezt nagyjából annyival le is tudod, hogy ok mert hát elfogult, de legalább ismer ami azért előny.

2023. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Bőven tudom jól hogy mennyire lesz vonzó bármilyen körben ha valaki így gondolkozik magáról. 1000 barátja is lehet, max csak időleges menekvés lesz, amíg maga rendberakására kell fordulnia.
2023. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!