Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tényleg velem van...

Szerintetek tényleg velem van a gond? És én nem tudok barátkozni, vagy egyszerűen nagyon ritka az ilyen összetartó normális barátok? Kicsit hosszu

Figyelt kérdés
Nos tinilány vagyok, tudni kell rólam hogy másodikod korom óta Németországba élek, nos sose szerettem itt lenni, mindig is ugy tartottam itt mindenkit h Sík hülyék es hogy nem az én társaságom, kb 2 éve szerettem meg itt lenni, vagyis inkább talán megszoktam hogy itt vagyok, és már nem depizek ez miatt. Minden 1 évbe 1szer haza megyünk magyarba, Nyári szünetbe is, ami itt általába csak 8 hét szokott lenni, illetve karácsonyra is, visszont azt vettem észre hogy semmivel se másabb a véleményem a Magyarországi emberekről mint itt a Németországiakrol (Nyilván tisztelett a kivételnek) és nyilván nem rá nézésre döntöm ell az emberrol h na ez sík hülye, de pl én nem tudnák egy olyannal is meglenni mint pl aki rá mászik a másik szerelmére, vagy ha kicsit is flegmább beképzeltebb, bunko stb. Nos elkezdtem nézni egy sorozatot magyar sorozat az a cime hogy Egy nyári kaland, az első évad 6 résznél tartok, DE! Már most irigy vagyok. Egy hotelbe találkoztak aztán milyen nagy barátok lettek mind, a fiuknak pl eszébe se jutna "jatekbol ütögélni vagy verekedni lányokkal" megvédik egymást össze tartoak, joo igaz hülyülnek meg néha ki osztják egymást de ez szerintem full normális hiszen még ezt is viccből csinálják, és se a lányoknak se a fiúknak eszébe se jutna elvenni a másiktol a barátját vagy ilyenek. És igazából ez fáj nekem, mert szerintem ilyen emberek egyáltalán nem is léteznek, vagy ha igen akkor fix h nem errefele. És amúgy én igazából a körülöttem lévő emberekrol indulok ki, pl iskola társaimbol vagy magyarbol akiket ismerek stb..
2022. aug. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy sorozat, nem a valóság. Sokszor idealizált karakterek vannak idealizált helyzetekben, olyan módon viselkedve ahogy a készítők elképzelik, esetleg szeretnék.


A Jóbarátok is egy fikció, bármennyire jó lenne egy hosszú éveken át összetartó baráti társaság. Az emberek jönnek-mennek, változnak, elmúlnak érzések, továbblépnek.


Olyan nincs, hogy mindenki hülye, csak te vagy a helikopter, gondolom ezt nem kell nagyon részletezni. Keress más módokat ahogy ismerkedsz, találj új hobbikat ahol próbálkozol, olyan helyzetekben nyiss mások felé, ahol kényelmesebben érzed magad vagy több eséllyel vannak hozzád hasonlók. Nehéz a barátkozás, nagyon türelmesnek kell lenni és nem elsietni a dolgokat.

2022. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én nem mindenkire mondtam hogy hülye hanem azokra az emberekre akiket fel soroltam, vagyis akiket valamilyen szinten de ismerek.
2022. aug. 12. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te kikkel találkoztál, de fiúknál és lányoknál is az egyik legalapabb szabály minden barátságban hogy a másiknak még az exére sem hajtunk, nem hogy a jelenlegi párjára. Ezek valami tiniribik lehetnek akik azt hiszik ők a következő Miss Universe és bárkivel összejöhetnek akivel akarnak. Megnyugtatlak, ez nagyon nem az átlag, inkább egy pöcegödör... Járj társaságba (szakkörök, városi/falusi rendezvények, sulis programok, nyári táborok), barátkozz sokat, és rá fogsz jönni hogy vannak normálisak is bőven.
2022. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. aug. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!