Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lemenjek, vagy ne? (Hosszú,...

Lemenjek, vagy ne? (Hosszú, köszi ha elolvasod)

Figyelt kérdés

Csak mostanában kezdtünk el újra barátkozni a régi legjobb férfi haverommal, mert másfél évvel ezelőtt csúnyán összevesztünk. Sajnos az én hibámból, mert akkoriban elég sértődékeny és forró fejű voltam. Akkoriban rám írt a húga, aki elég messze élt a várostól. Nem voltam vele rosszban, sokat írt nekem akkoriban, hogy béküljünk ki, mert egy ilyen jó barátságot vétek magam mögött hagyni. De annyira makacs voltam, hogy mindig nem volt a válaszom. És ezen egyszer össze is vesztem a húgával. Elég csúnyákat írt nekem, én meg buta fejjel vissza beszéltem neki, holott tudtam hogy igaza volt.

Nos már három hónapja ismét barátok vagyunk, és mindenben számíthatunk egymásra, stb. Viszont személyesen csak egy héten egyszer tudunk találkozni a meló miatt, méghozzá hétvégén. Most ezen a szombaton is mennék hozzá, azonban lejön látogatóba az a bizonyos húg. Én már más vagyok azóta, lehetne velem kulturáltan beszélgetni a történtekről, de az a lány nem biztos hogy olyan mint én. És nem akarok balhét náluk csak azért mert lemegyek. A haverom nagyon szeretné hogy menjek, és mondta hogy úgy is kiállna értem ha a húga mondana valamit velem kapcsolatban. Valamint hogy jobb előre letudni a dolgokat, mert ha mondjuk két hónap múlva jön újra látogatóba, akkor is ugyan ez lesz, és úgy fogunk találkozni. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom hogy ez nem nagy dilemma, de azért mégis elég csúnyán beszéltünk egymással, és nem egy-két órát maradnék ott. Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 27. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, és személyesen bocsánatot kérnék a húgától is, amiért anno csúnyán beszéltem vele. Lehet ő is hajlik az újrakezdés felé. Próba szerencse:)
2023. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj le, nem veszíthetsz vele semmit, a legrosszabb, ami történhet, hogy a húga még mindig haragszik rád, esetleg nem hajlandó megbocsátani, de te nem a húgával akarsz időt tölteni, hanem a barátoddal. Nem kerülheted a húgát örökké, előbb-utóbb összetalálkoznál vele, akár véletlenül, ha minden héten találkozol a barátoddal.
2023. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!