Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm ide költözött...

A barátnőm ide költözött hozzám, de nem akar elmenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakított a barátja, és azt beszéltük meg, hogy decemberig itt marad. Albérletben lakok. A párom szeretne hozzám költözni, de emiatt nem tud. Viszont úgy néz ki, hogy ki akarja tolni az itt maradását, és nincsen konstruktív terve arra vonatkozóan, hogy hogyan költözzön el innen. Az egyetlen terve az, hogy kinézett magának egy pasit, akivel semmilyen kapcsolatban nincsenek, és hogy majd őt behálózza, és hozzá költözik. Nemrég közöltük vele, hogy a párom azért nem szeretne hozzám költözni, mert ő itt van, de erre válaszul csak nézett maga elé, és mosolygott. Először úgy hozta fel, hogy maradna december után is, hogy ő eltervezte, hogy belekezd valamilyen fél éves képzésbe, hogy fejlessze magát, és hogy azt még szeretné befejezni. De mikor pár nappal később rákérdeztem, hogy utána nézett-e már, és jelentkezett-e, az volt a válasza, hogy ő most a pasizással van elfoglalva, és kozmetikák árlistáját nézegette, hogy kicsinosítsa magát, ha összefutnának. Külön albérletbe azért nem szeretne menni, mert azt mondja az túl drága lenne neki, de csak részmunkaidőben dolgozik. Vissza tudna menni teljes munkaidőbe, de szerintem azért nem akar, mert hogy azt a képzést szeretné elvégezni, de ugye még hozzá sem fogott, hogy egyáltalán elintézze a jelentkezést. Habár kiderült az is, hogy van megtakarítása, csak ahhoz nem szeretne hozzá nyúlni. Az anyjáékhoz nem akar visszaköltözni, mert hogy szerinte az nagyon gáz lenne 30-hoz közel. Az az érzésem, mintha álomvilágban élne.

2023. okt. 28. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

A fenének barátkozol ilyen piócával!

Egyáltalán a tulajdonos tudja, hogy ott lakik veled más is? Milyen a szerződés? Kell tudnia róla, vagy annyi embert költöztetsz oda, amennyit akarsz?


Ha nincs bejelentkezve, akkor egyébként rém egyszerű: összecsomagolod a holmiját, kirakod az ajtó elé és a zárat lecseréled.

2023. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a megbeszéltek szerint legkésőbb decemberben tipli van, keressen magának más lehetőséget. Ha ekkora gyökér, akkor amúgy sem kár érte, ha esetleg megsértődik.
2023. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a borzasztó, amikor valaki kib@szik velünk, és még mi szégyellünk szólni.
2023. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá van szokva, hogy mindig akad valami balek akin élősködhet.. Ne hagyd magad, mondd meg neki, hogy az eredeti megállapodás szerint decemberig maradhat, utána mehet vissza a szüleihez, a pasihoz vagy a híd alá, az ő dolga. Nehogy már te ne élhesd az életed azért, mert ő nem hajlandó felnőttként viselkedni.
2023. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem költözzön oda a pasid nyugodtan. Legyetek neki kenyelmetlenek.
2023. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért barátkozol ilyen aljas hulladék emberekkel?
2023. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
76%
Ne hagyd, hogy a fejedre szarjanak. Van neked szád is...
2023. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem. Decemberig maradhat, utána húzás el a francba. És még jófej voltált, hogy addig maradhatott. Helyedben már most kiraknám. Kár volt beengedni.
2023. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, nem hallgatnám a kifogásait, közölném, hogy az eredetileg megbeszéltek szerint decemberig maradhat, legjobb, ha kijelölsz egy konkrét dátumot, amely napon vagy ő fogja a cuccát, vagy te fogod és ajtón kívülre teszed, a zárat meg lecseréled. A párod meg azzal a nappal beköltözik. legalább ketten fogtok szembenézni vele, egyértelműen rajtad akar tovább élősködni. Nem az utcára teszed ki, lenne hová mennie, de hát kifogást gyártani mindenki tud. Neked viszont semmilyen barátságért nem kell tönkretenni a saját életedet, kapcsolatodat, tessék vele megértetni, hogy van saját életed és azt szeretnéd élni, és amennyiben ezt nem érti meg, hát nem is jó barát. Akkor meg nem kár érte, lapátra vele.
2023. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatod bánhatja,ha nem vagy okos.

A barátságot sem szabadna fenntartani ezzel az önző csajjal,aki férfi is csak azért akar fogni,hogy odacuccoljon.

Menjen csak szépen vissza a kedves édes mamájához és álljon talpra saját maga.

Én már raktam így ki barátomat,egy hét után.Nem kockáztattam a kapcsolatomat.Már nem is barátom, szerencsére. Pióca és szipoly nem kell senki életébe !

Okosan rakd ki,de ne várj decemberig.

2023. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!