Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem hívnak, de "bárcsak ott...

Nem hívnak, de "bárcsak ott lettél volna". Ez így mi?

Figyelt kérdés
Van egy hármas barátság. Kb 2 hónapja ők összejárnak a hátam mögött. Nem baj, menjenek csak. De utána meg mindig jönnek azzal, hogy "Pont azt beszéltük X-szel, hogy milyen jó lett volna, hogyha te is jössz". De nem hívnak, mindig csak instáról tudom meg, hogy ők elmentek valahova. A hármas program hetek óta húzódik,mert nem érnek rá szinte soha, de "olyan jó lett volna, hogyha te is jöttél volna". Ez így mi?
2023. okt. 28. 18:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Ugyanez történt velem csak kicsit másképp. A legjobb barátnőm összebarátkozott egy idősebb lánnyal akivel programot szerveztek és elkezdi a barátnőm "bárcsak te is jöttél volna" igazából rosszul esett de elfogadtam mert én nem vagyok egy veszekedős típus ami látszik abban is hogy 7 év alatt egyszer se vesztünk össze. De az én estem azért is más mert azért nem voltak sülve főve együtt és nem találkoztak olyan sokszor, igaz a mai napig néha beszélgetnek de igazából megszakadt a kapcsolatuk. De ha nálad ez egy hármas barátság akkor ez azért már nem mehet tovább. Mindenképp beszéld meg velük ha még nem változtatnak hagyd őket ott.
2023. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mű-udvariasság.


Korántsem kívánják a társaságod, csak megpróbálnak benned bűntudatot kelteni.


Leráznak, magyarán.

2023. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem a barátaid, kérdező.
2023. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők: "bárcsak ott lettél volna"

Erre te: "bárcsak szóltatok volna"

Ők: 😬 (cringe)

2023. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!