Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy így érzek?

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Jóban voltam egy lánnyal kb. 10 évvel ezelőtt, először csak barátok voltunk, aztán volt egy kis flört is, stb. Majd sajnos eltávolodtunk. Nem volt harag, semmi ilyesmi, egyszerűen máshogy alakult az életünk. Nem is beszéltünk egymással azóta.

Tegnap véletlenül megtudtam, hogy pár hete meghalt. Azóta szomorú vagyok, régi emaileket olvasok meg chat beszélgetéseket.

Más is volt így?

30F



2023. okt. 29. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy felkavart ez. Elvégre elég fiatalon halt meg, ami önmagában is tragikus,ráadásul nem is egy idegenről van szó, még akkoris, ha végül nem kerültetek közelebb egymáshoz. És ez még jobban súlyosbíthatja benned azt, hogy már nem is lesz többet lehetőség erre.
2023. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy így reagálsz. Fontos volt neked, és a gyásznak abban a szakaszában vagy, amikor próbálsz kapaszkodni azokba a dolgokba,amik hozzá kötöttek. Szerintem is csak szomorúbb attól a történet, hogy egy fiatal nőről beszélünk, előtte volt még az élet. :(

Én egy volt tanárommal voltam hasonló szituban, nagyon szerettem és tiszteletem őt, sokat köszönhetek neki. Régi emaileket, amikben jó tanácsokkal látott el,a mai napig nem töröltem. Nem olvasgatom már őket,de nekem jó érzést ad a tudat, hogy mintha még ott lenne nekem. :)

Részvétem, kitartás neked!

2023. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. okt. 30. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális az,amit érzel.S egyben nagyon tragikus, hogy valaki ilyen fiatalon elhunyt.
2023. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tenném, ez teljesen normális
2023. nov. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!