Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy hívjon el munka után a...

Hogy hívjon el munka után a fiatal kolléganőmet hogy ne tűnjön annak hogy akarok tőle valamit ugyanis csak barátságot szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm akivel megértjük egymást és olyan jó lenne ha kialakulna egy barátság köztünk, De többet én nem szeretnék tőle nem akarok most párkapcsolatot de szexet sem, modt félreérthető ha én most azt mondom hogy munka után jön be valahova, igyunk egy kávét, együnk egy étteremben, mozizzunk, ti ezt hogy reagálnátok le?
2023. okt. 30. 16:04
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ez így eléggé randinak hangzik. Ha nem akarod hogy félreértse, hívj el mást is.
2023. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Hát de vele szeretnék barátkozni nem mással. Tudtok valami ötletet, mit lehetne csinálni?
2023. okt. 30. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom alapján először minél többet beszélgessetek semleges helyen.


Nekem volt kolléganőm, akit közös ebédre nem lehetett elhívni, aztán egy idő után már ő hívott, de ehhez sokat beszélgettünk kávégép mellett, később csak sétálgattunk még ebéd után stb. Érdemes esetleg átadni a kezdeményezést, ő vessen fel valamit, illetve kicsiben elkezdeni, először csak leugrani egy kávéra, nem egy egy egész délutánt meg estét együtt tölteni. Igaza van az első válaszolónak, ezek a felsoroltak tipikus randi helyek, ráadásul a mozi egy baromi rossz közös program, ha egyébként a kommunikáción alapul a kapcsolatotok (de személy szerint randinak is csapnivaló).

2023. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nyilván eleve meg kellene fogalmazni valahogy finoman, mi a cél. Nehogy félreértés legyen.

Noha szokták mondani, férfi-nő barátság ritka vagy nincs. De lehetsz nő is, nem tudjuk.

Meg az is lehet, ő nem akar ilyen típusú barátságot egyáltalán.

2023. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En munka után sietnék haza meg a szabadprogramjaira nem állnék le kollégákkal.
2023. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Nagyon durva ez a hozzáállás Mert hiszem többet vagy a munkatársaiddal mint a pároddal... már tudom miért van nálunk a legtöbb rákos
2023. okt. 30. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: na, ezt hogy a francba sikerült összehoznod?
2023. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem durva normális.

En pl kollegakkal ugy vagyok munkán kivul hogy pl az egyik hazavisz vagy elvisz valahova, vagy együtt megyunk bevásárolni vacsira, vagy jön, ill jár hozzám karbantartani is, aztán neha megdumáljuk, hogy ő épp pl hétvégén egy pubban van, van e kedvem lenèzni oda, meg ilyenek.


Tehát semmi kényszeres elhívás nincs hogy külön időt kéne szakítani, vagy "betablázni" egy kollegát, hanem teljesen máshogy működik minden normál esetben.

Gyakorta pl reggel is jön elém, együtt megyünk be, így van idönk kávézni is útközben.


Soha senki nem kèr arra es nem is csinál.olyat hogy külön kelljen neki rá időt fordítanom vagy neki rám. Hanem spontán van minden ha már úgyis együtt indulunk el akkor jön velem es senki nem tart fel senkit soha semmiben.


Nekem az se tetszik pl ha sietek a buszhoz hogy a portán alig lehet kijutni mer állandóan beszélgetni akarna a portás és még megsértődik azon hogy én mennék a munka végeztével.

2023. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki ezt a legelején, amit írtál. Lehet, hogy sokkal könnyebben kötélnek áll és ő sem lát bele mást.
2023. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6:

És akkor mi van? Ezt most úgy írod, mintha kötelező lenne "kettesbenprogramot" tervezni a kollégákkal. Azt ugye vágod, hogy ők elsősorban a kollégáid és nem a barátaid? Hogy a rákos megbetegedések meg hogy a túróba jönnek ide, azt én sem értem.

2023. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!