Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmaradhat egy fiú lány...

Megmaradhat egy fiú lány barátság ha vagy a férfi vagy a lány párt talál?

Figyelt kérdés

Szinte csak lány barátaim vannak, jóban vagyunk, beszélgetünk, jól érezzük magunkat lelkileg. Még szinglik de nyilván párt keresnek van egy félelmem hogy akkor teljesen el fognak tűnni, mert hogy jelszóval a pasi sem fogja szeretni majd ha egy fiú ott ólálkodnak mögötte, ami érthető..

Félek hogy egyedül maradok és tényleg magány van fogok élni párkapcsolat nagyon nem jöhet szóba mert képtelen vagyok. Párkapcsolatra alkalmatlan vagyok, meg vannak olyan problémák ami miatt nem fog összejönni párkapcsolat.


2023. nov. 1. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon lehet működik, nekem is sok a lány barátom, és általában azért nem vesznek el teljesen ha pasijuk van. Viszont érezhetően kevésbé foglalkoznak azzal a társasággal, inkább a párjukra fókuszálnak ami rendben is van. És ez még csak rosszabb lesz ha jön a gyerek pl, bár ez férfiaknál is így lenne, a család szinte mindig az első a barátokkal szemben.
2023. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Általában utána nem-, nem úgy működik tovább, mint korábban.
2023. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

(Én vagyok a lány). Mikor megismerkedtünk a párommal én elmondtam neki, hogy vannak fiú barátaim akik már aludtak nálunk, szoktunk talizni, öleléssel köszöntjük egymást stb. Majd mikor komolyodott a kapcsolatunk be is mutattam a páromat a barátaimnak. Kölcsönösen kedvelték egymást.

Azóta a fiú barátaim inkább jönnek hozzá, mint hozzám. 😂

2023. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!