Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz érzés volt számotokra...

Rossz érzés volt számotokra is mikor a barátotoknak alakult egy párkapcsolat, ti ezt hogy tudtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés
Egy éve randiztam egy lánnyal de valahogy abszolút nem volt vonzalom kettőnk között, én se éreztem vonzalmat, ő sem, viszont hihetetlenül megszerettem igazi lelki társak lettünk. Nagyon érdekes ez a kapcsolat mert eredetileg én sem hittem fiú és lány barátságban, de nálunk működik, egyszerűen nem tudok nőként ránézni, de hihetetlen sok mindenen keresztülmentünk, nagyon jó volt hogy tudtam segíteni amikor bajban volt, mindig mellette voltam, többször fogtam a fejét mikor hányt, vállamon sírt mikor baj volt. Sokszor mély lelki beszélgetéseket folytattunk és úgy néz ki, hogy most alakul egy férfival egy kapcsolat, nyilván ez a férfi segít neki most mindenben, ő van neki, kicsit úgy érzem hogy már nem kellek neki, azért beszélünk még persze de most ő van neki lelkitámaszként is....tudom hogy ez a normális de ez nagyon fáj..
2023. nov. 1. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaminr olyan kis elesett félénk lány, valószínűleg ezért is szerettem meg mint embert és nem mint nőtt és olyan jó volt mindig támogatni és úgy néz ki ezt a szerepet most valaki el fogja venni tőlem
2023. nov. 1. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Gimiben a legjobb barátnőmmel mind a ketten ilyen kis elesett félénkek voltunk, az tartott minket össze. Aztán az ő életében egyszer csak megjelent egy fiú, aki felkarolta és teljesen megváltozott mellette. Lett önbizalma, máshogy öltözött, meg minden. Én meg maradtam, amilyen voltam. Annyira vágytam rá, hogy velem is úgy törődjön valaki, hogy akaratlanul is irigység és harag gyűlt bennem, amiért neki ilyen szerencséje van, nekem meg nem lehet.
2023. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Ha ezt nem tudod elmondani neki, ahogy érzel, az sosem volt baráti, lelki kapcsolat. Mert innen indul. Neki mondod el, nem nekünk.
2023. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Utálom az olyan irigyeket, akik saját barátjukra is irigyek, ha összejön nehezen egy kapcsolatuk. Nem is vagy a barátja, ha szarban akarod tartani.
2023. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
16%
Nem, én nagyon örültem, amikor a fiú barátomnak lett barátnője (és felbosszantott, amikor az előző csaj elhagyta egy sutyerák srácért). Most van neki egy tartós kapcsolata, a csajt is kedvelem, örülök nekik. Másik barátomnak mindig szurkolok, ha randizni megy és szintén örülnék, ha sikerülne becsajoznia. Anno az ő exét is ismertem és jóban voltunk.
2023. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Szerintem lehet többet érzel iránta mint barátság. Én is ezt érzem. Szóval ez biztosan több. Legalábbis én ezt gondolom. Csak nem külsője miatt kezdtél érezni hanen a belsője miatt:)
2023. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!