Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom nem nézi jó...

Egy barátom nem nézi jó szemmel hogy több barátom is van barátkozzak még vele?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor az "egy barátoddal" szakítsd meg a kapcsolatot
2023. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Az a barát már eleve nem a barátod!
2023. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Neki csak te vagy?
2023. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj megszakítanod vele a kapcsolatot, ha képes vagy meghúzni a határaidat és ő ezt képes tiszteletben tartani. Egyszer elmagyarázod, hogy nem sajátíthat ki és hogy te döntöd el, kikkel barátkozol, hány emberrel, stb. Ha ezt képtelen elfogadni, akkor nem kell veled szóbaállnia, de te nem fogsz miatta változtatni, szóval nem fogadod el sem a beszólogatást, se semmilyen passzív-agresszív megjegyzést a témában. Innentől kezdve rajta áll, hogy képes-e megtanulni barátként viselkedni.
2023. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket én is így gondolom meg fogom szakítani vele a kapcsolatot csak azért kérdeztem mert gondoltam hogy nem csak én gondolkodok így.:)


#3 Neki csak én vagyok de már nem leszek én se a barátja. Vagy megtanulja elfogadni hogy nem csak veleleszek mindig vagy a társaságom nélkül marad. Szerintem fog tudni választani mert utálja ha egy barátja sincs.


Mégegyszer is köszi a kedves és segítő kommenteket.:)

2023. nov. 2. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Hány évesek vagytok?
2023. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell feltétlenül megszakítani vele a kapcsolatot.

Csak ha újra elkezdi, akkor ragaszkodj ahhoz, hogy ebbe ne szóljon bele, nem házastársak vagytok, hanem barátok, ne akarjon téged birtokolni.

Csak akkor szakítanám meg vele, ha ez végképp nem megy.

nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen szinten beavatkozik az életedbe, korlátozni akar, az nem a barátod.

Óvakodj a pszichopatáktól.

jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. köszönöm nem fogok vele barátkozni
jan. 3. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem nezi jo szemmel?Beszeltetek- e rola?Megindokolta? Lehet szimplan feltekeny,de az is lehet valami lelki gondok okozzak.Persze nem mondom hogy az teljesen felmenti.
jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!