Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha idegesít hogy a...

Mit tegyek ha idegesít hogy a korombeliek már inkább a szerelemről, és a fiúkról tudnak beszélni? Normális ez a viselkedés nálam?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy tudom ez a koromban már teljesen normális meg minden, de velem nem tudom mi van, valószínűleg egy óvodás szintjén ragadtam, mivel nem igazán érdekelnek a párkapcsolatok, és a szerelem.

Megjegyzem, hogy még nem is voltam és nem is tervezek párkapcsolatba, sem szerelembe esni.

A lényeg az hogy a húgom és az egyik barátnőm elkezdtek a fiúkról áradozni, meg minden, aztán elkezdték nekem mondani, hogy: Amúgy neked milyen az ideálod, van aki tetszik?

Én meg erre annyit modtam, hogy engem nem nagyon izgatnak az ilyen dolgok, meg hogy én ehhez még gyerek vagyok, és nem szeretem az ilyen témákat.(➡️Ez nem fontos szóval kihagyható:Én inkább beszélnék valami hülyeségről pl. sorozatok, videójátékok, állatok, álom karrier, motorok, stb... Szóval minden ami nem párkapcsolat, és szerelem.VÉGE➡️)

Erre csak elkezdtek faggatni, meg mondogatták, hogy ne fojtsam el magamban az ilyen érzéseket, de mit csináljak ha egyszerűen tényleg hidegen hagynak az ilyen dolgok?

És mellékesen már néha nagyon idegesít, hogy mindenhol csak ezt hallom, felnőttek se tudnak másról beszélni csak erről.(nyílván van jópár kivétel, de az én környezetben sajnos nem sok, pedig nagyon szívesen beszélnék ennél értelmesebb dolgokról vagy olykor nagy baromságokról is.)

Van más is aki hasonló cipőben jár? Szívesen meghallgatnám más tapasztalatait/véleményét is 🙂

17/L



2023. nov. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális ez a viselkedés, ennyi idősen én is pont ilyen voltam! (Most már 32 éves férjezett asszony vagyok.) Engem is frusztrált és fárasztott a dolog, annyit tudtam tenni, hogy próbáltam magamhoz hasonló barátnőket találni. Vagy pŕóbáltam olyan irányba terelni a témákat, amikről én is szívesen beszéltem. De nem volt egyszerű, fárasztó volt a sok fiúzós szöveg, emlékszem, tehát teljesen megértelek. És volt olyan barátnőm, aki csak arról tudott beszélni, az agyamra ment, elterelni se lehetett másra a szót,mindig csak a fiújai meg ő volt a téma. Hát vele már nem bírtam, lazítottam a barátságunkon.

Nálam ez az egész csak 22 évesen változott meg, mert akkor ismertem meg először olyan fiút, aki tényleg felkeltette az érdeklődésem.

2023. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
23%
Valami nincs rendben veled. Aszexuális vagy.
2023. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A #2-nek igaza lehet,bízz benne hogy mégsem.
nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2, és 3. Válaszoló:

Miért az embereknek ennyire fontos a 👉👌 ?

Nyilván, ha valaki gyereket szeretne akkor természetes és normális, de hobbiból elég érdekes....

Najó ez a kijelentés elég csúnya volt tőlem, sorry...

nov. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!