Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől változhat meg így...

Mitől változhat meg így valakinek hirtelen a viselkedése?

Figyelt kérdés

Év eleje óta jól elvoltunk, beszélgettünk, együtt mentünk órára meg ilyenek. Aztán kb 2 hete hirtelen ez így kb mind abbamaradt.


Nem értem, mert semmi nem történt ami miatt megsértődhetett volna vagy ilyesmi. Annyit mondott, hogy szerinte egyszerűbb ha nem együtt megyünk órára, csak ott találkozunk. Így viszont nem is nagyon tudtunk azóta beszélni. A többi közös óránkon is úgy érzem, hogy még a szemkontaktust is kerüli velem, holott korábban mindig köszöntünk egymásnak előadásokkor is.


Kicsit rosszul esik, mert én tényleg azt hittem, hogy jóban vagyunk és, hogy ő is bír engem, de ezek szerint nem.


Szóval már nem is akarok én se kezdeményezni nála mert elég világosan ignorálva vagyok jelenleg, de közben meg szomorú, hogy ennyi volt ez az egész.....


Veletek is volt már hasonló? Egyszerűen megunt, vagy mi miatt lehet ez?


2023. okt. 24. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy az ő esetében ez áll fenn, de akkor szokott valaki így viselkedni, ha valami jó hirtelen összejön neki az életében, akár karrier, akár magánéletben, és akkor elkezdi lepattintani magáról az embereket (legalábbis egy részüket), de addig, amíg nem volt biztos a sikerben, jól jöttél lelki támasznak. Másik eset lehet az ellenkezője is, hogy valami rossz dolog történt vele, netán tragédia érte, csak nem akar róla beszélni.
2023. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Milyen nemuek vagytok?
2023. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Az egyes nagyjából összefoglalta, amit én írni akartam, viszont én már csináltam hasonlót egyik "barátommal". Az én esetemben annyi volt az egész, hogy egy elég toxikus viselkedésű, hisztis személyisége volt, folyamatosan másokat húzott le a viselkedésével meg a hirtelen hangulatingadozásaival, szóval lepattiontottam. Egyszerűen egyszerűbb volt így "megoldani" részemről a problémát. Mivel tudtam, hogy nem értené meg, ha kiselőadást tartanék neki a viselkedése pszichológiájáról, szóval hagytan a francba.

Jó megoldás volt? Nekem igen, neki kevésbé.

Így kell megoldani egy problémát? Nem. De mégis sokszpr ez a legegyszerűbb.

2023. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
3 Az ilyeneknek te okozod a hangulatingadozásait. Legalábbis a lepattintósak imádnak így másokból élni. Lepattintós-hisztis örök páros, bár cserélődnek az alanyok, de a lepattintós emberektől sokan frusztrálttá válnak, már a lepattintás előtt is olyan a személyiségük ami frusztrációt okoz.
2023. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shaddark ***** válasza:
87%
Amit előzőek leírtak, annyival kiegészíteném hogy sokszor ilyesmit egy pletyka vagy hazugság okoz, amikor visszamondják neki, hogy te mit mondtál róla. Ami vagy igaz vagy nem de rosszul eshetett neki. Persze, felnőtt korban ezeket már illik megbeszélni, de sulis korszakban még előfordulhat hogy csak simán megsértődik.
2023. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt már ilyen, pedig én nem vagyok mérgező ember, talán a jóindulatú, őszinte embereket nem bírják elviselni és inkább a toxikus, nárcisztikus személyekhez dörgölőznek inkább, én így vettem észre.
2023. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez az elmezavar első jele, hidd el nekem. Velem is előfordult ez rengetegszer. Ha engem kérdezel, akkor szard le az ilyen embereket, akik szarnak se néznek, annak ellenére, hogy jót beszélgettetek már egy jó ideje.
2023. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Egyébként egyetemisták vagyunk, ő fiú, én lány.


Amúgy lehet tényleg valami más jellegű baja van, de attól még nagyon ignorálva érzem magam. Főleg, hogy eleinte ő kereste a társaságomat, ezért hittem, hogy bír engem.


De ahogy látom mindenkivel jól el tud beszélgetni meg minden, szóval valószínűleg csak én dimenzionáltam túl és eddig se kedvelt annyira. Most meg talált mást aki éppen érdekesebb mint én i guess

2023. okt. 24. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Lehet kicsit fűszerezni is akarta a barátságotokat eredetileg. De most mr más van kiszemelve. Vagy épp csak azért pattintott le, nehogy azt higgyék együtt vagytok, és amiatt ne tudjon lányokkal összejönni.
2023. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És mit lehet ilyenkor csinálni?

Hogy tegyem túl magam ezen?


Mármint elég rosszul esik ez az egész, mert tökre örültem, hogy már konkrétan első héten találtam valakit akivel vannak közös érdeklődéseim meg tök hasonló a szemléletmódunk, erre kiderül, hogy neki se jelentek semmit...


Eléggé megerősítette bennem azt, hogy senkinek nem vagyok fontos és sose lesznek igazi barátaim akiket tényleg érdekelnék.

2023. okt. 24. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!