Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen viselkedés egy...

Ez milyen viselkedés egy baràttól?

Figyelt kérdés
Mentunk valahova es beborult eso volt varhato.Nekem fel orat utazni kellett haza autobusszal.Es mondtam remelem nem azok meg nem kap el az eso mert nekem szuk egy ora az ut haza busszal meg haza setalni ezt tudja o is.Mondta nem lesz gond szerinte nem fog esni meg azt is mondta mi lesz ha megazok megszaritom magam es ennyi.O ott volt ot percre ahol elvaltunk egy szoval se mondta gyere adok egy esernyot,vagy kabatot.Ez rooszul esett meg az is amiket elotte mondott.Utana irkalt jott- e a busz Hazaértem- e meg megaztam- e.Utana elkezdte ecsetelni milyen volt mikor o telen megazott de megszaritotta magat.Basszus nekem ilyenkor nem arra van szuksegem hogy utana " nagylelkuen" irkalj hanem segits ha baj van.
2023. júl. 19. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy attol felek tudogyulladast kapok.De lehetett volna rosszabb is az ido.Meg ez igy nagyon erdektelen reszvettelen magatartas.
2023. júl. 19. 20:23
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Most komolyan egy ki eső miatt vagy kiakadva? :D

Tényleg ennyire eltunyultak az emberek?!

2023. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 sikeresen megértetted a lényeget👌


Alapból figyelmes embernek tartom magam, viszont szerintem hasonló helyzetben nekem nem jutott volna eszembe így eső előtt megkérdezni, hogy hozzak-e neked valamit otthonról. Szóval simán lehet hogy vele is csak ez volt a helyzet


Viszont ha alapból is ilyen (nem figyel rád), akkor abból azért már le lehet vonni következtetéseket

2023. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es lehet igy is nezni nem nezett ki veszelyesnek,de eleg nagy vihart jeleztek elore ez a resz nem kapott annyit.De jol esett volna ha ajanl segitseget.
2023. júl. 19. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Es igen volt mar eset olyan dolgok amik fontosak vagy nehez volt es elofordult hogy nem figyelt ram
2023. júl. 19. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 nem úgy értettem, hogy ilyenkor veszélyes-e vagy sem, hanem hogy nekem(!) valószínűleg nem jutott volna eszembe magamtól felajánlani, hogy menjünk el hozzám egy esernyőért pl (viszont ha lett volna nálam, felajánlom)

Vagy lehet hogy mivel ő feleslegesnek tartja ilyenkor az eső elleni védekezést, ezért meg se fordult a fejében, hogy neked kellhet, és hogy megkérdezze, kérsz-e kölcsönbe



#5 ez viszont nem hangzik túl jól

így látatlanban nem ítélkezhetek, de ha te úgy érzed, nem oké a kapcsolatotok, akkor beszélj vele vagy szakítsd meg, ha olyan

2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen lehet igy is nezni nem jutott eszebe hogy ezt felajanlja.Bar en mondtam nincs esernyom meg nem az a gond ha esni fog hanem az hogy nincs nalam esernyo.

Ami a az elozo uzenet masodik reszet illeti lehet nincsenek az igenyek jol kifejezve.

2023. júl. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!