Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány barátom lehet jobban...

A lány barátom lehet jobban érzi magát velem, mint a pasijával?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom aki iránt hát lehet többet érzek már. Igen elképzelhető hogy Friendzónába kerültem, kell azt tudni hogy ilyen kapcsolat még nekem nem hogy lánnyal, de fiúval sem volt. Hitetlen megvan a közös hang, mikor együtt vagyunk egész nap hülyéskedünk, őrködünk, bolondozunk, röhögünk, csomószor könnyesre nevetjük magunkat. Komoly témákról hosszas beszélgetéseket tudunk folytatni,

sajnos viszont ez a lány hát elég vonzó jobban néz ki mint én és úgy néz ki hogy kezd b pasizni, két hónapja ismerkedett meg egy férfival. Én még nem találkoztam vele de képpen láttam már, az tény hogy igazi szépfiú, magas, sportos, nagyon helyes arca van igazi férfias kisugárzása. Azon gondolkodom hogy lehet hogy vele is ilyen jól érzi magát ennyit tud nevetni vagy lehet velem jobban elvan?


2023. nov. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
De sz.r hogy minden pasi nyomulna ahelyett hogy csak úgy el lehetne vele lenni:(
2023. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván veled jött volna össze mielőtt megismerte az új pasit. szóval teljesen mindegy, mennyit nevet veled, más teszi majd be. Ez ilyen sajnos, Friendzone, ez van.
2023. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez más. Lehet jobban veled, lehet vele. Nem biztos, hogy nevetni tud ennyit. Az csak 1 tényező.
2023. nov. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!