Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos szülők, főként apukák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos szülők, főként apukák, ti tényleg szigorúak vagytok a lányotok/lányaitok pasijával? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

5 éven belül apa leszek remélem. Nem akarom hogy a lányom egy büdös nagy rib-.anc legyen, aki pl. 10 férfival volt 20 éves korára. Miért:


A férfiak azokkal a nőkkel nem akarnak tartós kapcsolatot, akin már túl sok férfi átment. Ha egy dolgot tanítok csak egy lánygyereknek, akkor az legyen az, hogy őrizze meg az értékét.


Én magam is ha megtudom hogy egy 20-25 éves nőnek kb. 10-nél több partnere volt, akkor az a nő maximum szexre fog érdekelni. Tartós kapcsolatra, megállapodásra nem.

Egy lányon elég jól látszik azon, hogy mennyire alkalmas tartós kapcsolatra, hogy hány férfivel volt az életében, persze ebbe kicsit a kora is beleszámít. Minél inkább a tartós kapcsolatokat szereti és minél kevesebb farok járt benne korábban, annál inkább látom, hogy megállapodásra alkalmas.


Lehet hogy a lányom egy rib-.anc lesz, oké. Csak akkor fogja fel és értse meg emellé azt, hogy kisebb eséllyel fog kelleni a férfiaknak tartós kapcsolatra. Ha ezt felfogta és megértette, akkor viselkedhet olyan rib-.ancként, ahogy csak akar.


28/F

2015. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:
100%

Barátnőmnek sem az édesapja, sem a nevelőapja nem szigorú velem, mivel kiérdemeltem a bizalmukat.

De teljesen érthető ha egy apa félti a lányát a megrontástól, a kihasználástól. Én sem fogok másként érezni, ha lesz egy lányom. Viszont mindent meg fogok tenni a nevelése során, hogy képes legyen jól választani, így lényegében megelőzve a problémát!

2015. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2esnek teljesen igaza van!

Az én párommal se szigoruak itthon,persze nekem neha mondjak (jogosan) de nagyon szeretik,varjak mindig,elfogadtak az elejetol,bizonyitott bizony,es azota is "bizonyit" jobban szeret barkinel.

Anyueknak mar az is eleg,hogy szeret es mosolyogni látnak mindig miatta.

Legfontosabb vagyok anyaeknak es mindig mondjak,csak szeressen,es tegyen boldogga es mi is szeretni fogjuk.:)

2015. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megnéztem egy romantikus filmet. És a fiú nagyon szerette a lányt, de a lány apja mondta, hogy hagyja békén a lányát. És emiatt írtam ki a kérdésemet.
2015. febr. 5. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni. Az apák a lányukat féltik, az anyák (az anyatigrisek) meg a fiukat.
2015. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!