Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl vagy a barátnő...

Én reagálom túl vagy a barátnőm volt tapintatlan?

Figyelt kérdés
Lekéstem az utolsó vonatot így jelenleg is egy pályaudvaron dekkolok. Hideg van, éhes vagyok, szomjas. És a vonat csak reggel 6-kor megy legközelebb. Erre a barátnőm benyögi,hogy ő éppen pizzázik meg a meleg lakásban filmet néz. Szóval tettem,hogy nem esett ez most jól. Mikor tudja hogy milyen helyzetben vagyok.

2023. nov. 7. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Vagy arra céloz, hogy menj vissza hozzá, vagy egy bunkó, és már nem lenne a barátnőm.
2023. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Azért azt te is tudod, hogy nem fogsz reggel 6-ig ott várni.
2023. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%
2-es: hanem?
2023. nov. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Az instan club nyitva van reggrl 62ig minden nap es vsn ezhatar ,ahol a borondjeidet leadhatod.



Ott van meg friss puzza szeletre is.

2023. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

4! A kérdező nem írta melyik pályaudvaron van.

Kérdező! A barátnődnél voltál, vagy hol?

2023. nov. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok!


Nem egy budapesti pályaudvaron vagyok. Hanem 1 vidékin. Itt sajnos nincs semmi éjjel nappali hely.


És nem a barátnőmtől jövök. Ő messze van tőlem. Csupán Messengeren beszélgettünk.

2023. nov. 7. 04:10
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Hogy tudtad lekésni a vonatot?
2023. nov. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy poénkodni akart csak, játékos szívatása a másiknak, csak nem esett le neki, hogy ez igenis komoly probléma (én is szoktam ilyenekkel szívatni a barátaimat, de csak kisebb, egyszerűbb és/vagy gyorsabban megoldódó problémák esetén - lehet, hogy néha én is rosszul mérem fel a problémát, de bízom benne, hogy ilyen esetben megmondanák)

Egyébként nem reagálod túl, teljesen érthető hogy rosszul esett, de erről őt is tájékoztasd, hogy ez nem egy mulatságos helyzet. Ha kicsit belegondol, megérti, ha meg nem, akkor meg kell értetni vele, mert novemberben vasútállomáson éjszakázni valóban nem egy vicces dolog

2023. nov. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Mi lett végül, ott vagy még?
2023. nov. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Lehet már le is merült csóri.
2023. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!