Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne kezelni az...

Hogy lehetne kezelni az alábbi szitut?

Figyelt kérdés
Haverommal és a csajával mennénk föl hozzájuk. Lakás a negyediken, odaballagok a lifthez és várom. Ők utánam jönnek, hoznak hátizsákokat a kocsiból, és azt mondják hagyjam már a liftet, gyalog gyorsabb. Túl vagyok a 150 kilón, szemmel láthatóan nem a lépcsőzés a kedvenc időtöltésem, de hagynak szenvedni. Szerintem ez minimum tapintatlanság, nem? Hogy lehetett volna jól kijönni ebből?

2022. okt. 22. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
"Köszönöm, én inkább lifttel megyek."
2022. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy nem barátkozol ilyen tahókkal.
2022. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha zavar, el kell kezdeni diétázni, és egyre többet mozogni. Én mondjuk a helyedben mentem volna 2 emeletet lépcsőn, utána a maradékot lifttel.
2022. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egy elég sportos társaság, nem akartam volna pont előttük lustának v gyengének mutatkozni.
2022. okt. 22. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát minden rosszindulat nélkül, de az én szememben pont attól mutatkozol gyengének hogy nem vagy képes felszólalni az érdekedben... Húzd meg a határaid!
2022. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg humorosan felfogni a dolgot. Pl. mondd, hogy nekik se lenne gyorsabb, ha egy 80 kg-os terhet cipelnének.

Én 145 centi vagyok, egyszer szóltak, hogy vegyek le valamit a polcról. Felnéztem, aztán magamra, aztán megint fel, aztán kérdőn az illetőre. Erre elnevette magát, és maga vette le.

2022. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából elég lett volna tényleg annyi, hogy azt mondod hogy nem, én a liftet választom. Nekik gyorsabb a lépcső, neked nem. Ebbe nem kell belelátni többet, mint ami.


Te írtad ki azt a kérdést is tavaly, szinte ugyan ezzel a szöveggel, amiben a házibuli-kézfogás volt a téma?


Próbálj meg kicsit pozitívabban hozzáállni az élethez, mert az ilyen helyzetek, reakciók nem fognak előre vinni és csak önmagadnak okozol keserűséget!


Ugyan nekem az erőnlétemmel sosem volt baj, mert edzettem, illetve mai napig súlyemelek, de az elmúlt években durván meghíztam. 95 kg-ról indultam és voltam 145 kiló is! Izmot is építettem, de a túlnyomó része háj.


Volt, hogy egy kiadós meki után beszorultam a rögzített szék-pad közé. Összetörtek alattam székek, a haverjaim ahogy híztam rendre megfogták a hasam, hogy megállapítsák megint felszaladt pár kiló. Volt hogy befizettek food challangere, a tudtom nélkül. Na most ezekre mind mondhatnám hogy tapintatlan, vagy nevethetek a szituációkon. Most 120 kg körül vagyok, továbbra sem vékony de nem szabad felvenni ezeket, pláne nem így.

2022. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!