Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a szar, amiért nem...

Én vagyok a szar, amiért nem megyek bele ilyenbe?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel tény, hogy nem beszélünk sokat, viszont jól érezzük magunkat, hogyha együtt vagyunk. Na most ő egy ideje elkezdett olyan tipikus mai "nagymenő" vagyok társaságokba járni, és amikor hív, akkor mindig megkérdezem, hogy ők ott lesznek-e, mert pontosan tudom, hogy miféle fajta tekerések, szívások mennek ott (ha értitek, mire gondolok). Én elmondtam a véleményem, hogy "figyelj ez nekem nem pálya, ha ezt folytatod, akkor veled sem vagyok hajlandó találkozni". Erre azt kaptam, hogy "tudod, hogy én nem drogozok". És most megvan sértődve, hogy én ilyenbe nem megyek bele.

nov. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul, hogy eltávolodsz egy ilyen embertől. Nem kell vele fenntartanod a kapcsolatot, sértődjön csak meg.
nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként nem szeretném hanyagolni, mert tudom, hogy nem ilyen, de mégis valamiért ők jobba érdeklik, mint a "normális" baráti kör.
nov. 7. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is elég fontos vagy neki, akkor talán számít annyit a véleményed, hogy elgondolkodik. Nem kell kioktatni, se lekezelőnek lenni vele, csak egy rövid indoklás és utána következetesnek lenni. Mást nem nagyon tehetsz.
nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Te se és a haverod se csináljátok ezeket, ők meg azt csinálnak amit akarnak.
nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!