Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg van olyan ember ki...

Tényleg van olyan ember ki jobban viseli ha ghostingolják, mintha elmondják neki, hogy miért nincs kedvük tovább hozzá?

Figyelt kérdés
Egy barátommal beszélgetünk erről és nekem az a véleményem, hogy ha valakinek megunjuk a képét akkor illik valamit mondani amivel lezárjuk a kapcsolatot, legrosszabb esetben is valami kamut kitalálni, hogy miért nem beszélünk vele többet, nem csak szimplán eltűnni a ködben. Ő meg azt mondja, hogy az ilyen okokat nagyon magára veszi az ember és képes lenne túlgondolni, aztán jobb nem tudni miért nem kér belőle többet a másik.

2023. nov. 7. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
A ghosting sztem sokkal rosszabb. Velem egyszer fordult elő, és mind közül ez esett a legszarabbul. Hogy miért? Mert valaki, akivel látszatra tok jól alakulnak a dolgok, paff felszívódik. Aztán letilt stb. És az ember meg agyalhat heteket, hogy mégis mi történt, mit rontott el.
2023. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

Számomra a ghost-olás összehasonlíthatatlanul rosszabb. Ha kapok okot, vagy ha nagyon kifejezetten okot nem is, de egy rendes lezárásképp elköszönést, valamit, és nem limbóban ér véget teljesen véletlenszerű ponton valami akkor azt fel lehet dolgozni, tovább lehet lépni.


Ellenben amikor valaki akivel jól elvagy, egyik pillanatról a másikra eltűnik akár minden előjel nélkül, vagy utolsó alkalommal megbeszélt dolgok ellenére, azzal nehéz mit kezdeni. 1 nap után még nem temeted, meg 2, sőt 3 után sem. De akkor már 4 nap is csak egyel több, szóval akár várhatsz 5 napig, majd lesz belőle végtelen idő. Közben aggódsz is érte esetleg, mert fogalmad sincs él-e még egyáltalán.


A semmit, a csöndet (számomra) jóval meredekebben túl lehet gondolni, mintha valaki megmondja hogy ennyi voltál, ezért és ezért.

2023. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Engen nem zavar a ghosting. Az a része nem jó, hogy nem tudod, eltűnt-e. Ha annyit mondana, ennyi volt, szia, nekem az bőven elég. Engem nem érdekel, mi nem tetszik neki, ha nem tetszik. Semmit nem ad nekem.
2023. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem alap - de én is csináltam már, egyszer. Olyan agresszív, sértődős majom volt a másik, hogy nem mertem szemtől szemben szakítani vele. Kinéztem volna belőle, hogy megver, ezért leléptem.


Egyéb szakításokkor őszintén megmondom, miért történik, de annál az egy férfinél nem. Jobb is, mert utána még heteken át fenyegetőzött nem szép dolgokkal.

2023. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, HOGY normálisan szakítok - ez lemaradt :D


#14

2023. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 11es válasz miért 0 százalékos?
2023. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én pont most kezdtem el ezen gondolkozni. Tinderen beszélgettünk egy sráccal, majd megbeszéltünk egy találkozót. Nem volt rossz a randi, viszont élőben nagyon más összképet kaptam róla. Teljesen más a személyisége, mint ahogy az üzenetekből lejött, és nagyon alap dolgokban különbözünk. Gondolkoztam azon, hogy most fussunk-e neki újra az egésznek, hátha mégis összejönne, de nem akarom, hogy később azért legyen egy rossz kapcsolatom, mert az ennyire alapvető dolgokat hagytam figyelmen kívül. Direkt leírtam neki, hogy én ezt gondolom, biztosan ő is észrevette ezeket. És szinte megsértődött, hogy én leszólom a más életstílusa miatt meg amúgy nem is különbözünk annyira. Miközben mondom ő tuti van annyira normális, hogy nem veszi magára, szimplán belátja, hogy ez egyikünknek sem lenne jó.
2023. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szinte mindegy, de ha megmondod valakinek, hogy nem szeretnél már beszélni vele, az lehet sértő is.
jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!