Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy munkatársammal jó a...

Egy munkatársammal jó a kapcsolatunk, elég sokat beszélünk mostanában, miért lehetett ez nálunk?

Figyelt kérdés
Férfi és nő vagyunk. Beszélgetés közben mesélt egy pasiról hogy az hogy ölelte őt át, jól esett neki és átkarolva engem bemutatta rajtam hogy karolta át a srác. Miért? Aztán tovább beszélgettünk, felhozta, hogy keresett telefonon de nem vetttem fel, biutos nem akartam vele beszélni, erre én, hogy megnyugtassam, megfogtam a kezét, és mondtam neki hogy nehogy azt gondolja hogy nem akartam felvenni a telefont, csak éppen nem hallottam hogy csörög. Mikor ezt mondtam neki, szemébe néztem és olyan furán mélyen nézett a szemembe, talán majdnem mintha elsírta volna magát. Nem értettem. Pedig csak a kezét fogtam közben, mikor beszéltem hozzá. Aztán mondta hogy majd találkozhatunk valahol esetleg mint kollegák, beszélgetni. Ez mi lehet közöttünk?
nov. 9. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.. De giccses és nyálas... 🤔
nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez köztetek?
nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Hát ezt kérdezem? Szimpátia? Barátság?

nov. 9. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Hát ebből úgy jön le hogy meleg, elég erősen. Ebben az esetben a "barinője" lehetsz.


Persze eltudom képzelni azt is, hogy valami nagyon elbszott, ostoba, szánalmas, nevetséges ismerkedési próbálkozás és közeledés feléd, de akkor olyan szinten gáz, hogy arra nincsenek szavak.

nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Mármint kire gondolsz?

nov. 9. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor o karolt at, akkor az onmagaban lehetett tapintatlansag, lelkiszemetesnek kezeles. A te kezmegfogasod az eros kozeledes. Ezek utan nem mindegy, csak ugy magatol ajanlotta-e fel, hogy talalkozhattok, vagy a te kerdesedre valaszolta, es akkor viszont a mint kollegak nyomatekos volt, hogy csak ugy.

Ezeket te tudod, melyik akkor.

nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A találkát ö hozta fel, ha van kedvem találkozni, mert hogy szeret velem beszélgetni. De ami fura hogy ő keres engem az esetek 70 százalékában.

Lelkiszemetes lennék? Egyébként már többször megölelt régebben, és volt hogy mondta is valami kapcsán hogy úgy átölelt volna. Persze lehet csak baráti szinten!

nov. 10. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Talalkozz vele, ha erdekelne nokent is. Lehet, hogy vonzodik, csak annyira nem gondolnak sokan a masik erzeseire, hogy ne eld bele magad. Van, aki vagy mert egyedul van, vagy mert emberkent nagyon kedvel felreertheto. De lehet, hogy nala ez a kezdemenyezes, siman lehet.
nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!