Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves korosztály férfiai!...

Huszonéves korosztály férfiai! Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Örülök ha a szavazáson kívül még kifejtitek a véleményeteket is.

nov. 10. 01:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, van barátság
Nem, nincs barátság
52 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Tapasztalat, hogy nagyon is.

És rejtett vonzódás nélkül. Olyan, mintha testvérek lennénk. 35 éve.

nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs.


Mármint van lány barátom akire nem fogok valószínűleg soha másként tekinteni de az még nem menti fel azt a tényt, hogy amúgy külsőleg bejön. Egyébként már foglalt volt mikor megismertem is.


Korábban is volt egy lány barátom de vele 7 hónap után össze jöttem....


Igazából én nem tudok elképzelni olyan esetet, hogy egy lánnyal csakis olyan szemmel barátkozzak mint egy férfival. Szerintem nem létezik őszinte barátság. Az a minimum, hogy az egyikőtök legalább külsőleg vonzódik a másikhoz.

nov. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

"Az a minimum, hogy az egyikőtök legalább külsőleg vonzódik a másikhoz."


Igen, max. nem vallja be.

nov. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%

Hosszú távon szerintem biztos nem!

Nekem két lány volt, aki barátságnak indult. Egyikre én mozdultam rá idővel, a másik pedig velem kezdett ki. Így lett barátságból barátság extrákkal...

xddd

nov. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne lehetne barátság akkor, ha a másikat vonzónak találom? Érdekes módon a nők képesek nyíltan dicsérni egy másik nő külsejét.

Meg egyébként akkor a biszexuálisok magányosak, nem lehetnek barátaik, mert mindkét nem kizárva?

nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Osztom az 5ös veleményét, lehet úgy is barátságkt kialakítani, fenntartani hogy közben vonzónak találjuk a másikat.

Az alapja az ilyennek, hogy tudja a két fél helyén kezelni a dolgokat, tehát tudatosítják magukban hogy ez barátság, és nem mozdulnak rá a másikra. Vagy, mondjuk ez ritka eset egyiknek sem jön be a másik.

nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 1% kivétel, de ennyi. Nekem volt fiú barátom 8 évig, tényleg testvéri viszony volt, hánytam a gondolattól is, hogy akár csak egy szájrapuszit adjak neki. Neki végig ugyanaz a barátnője volt, ma már a felesége, nem csalta meg soha senkivel. Mi eltávolodtunk és negatív irányba változott, tudom, hogy még egy ilyen fiúbarátom nem lesz soha.
nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálkoztam fiúkkal barátkozni, mert akkoriban csak lány barátaim voltak. Sosem jött össze. Max haveri szinten, az szerintem simán működhet. De mély, legjobb barátság hát szerintem nem létezik. Vagy tényleg nagyon - nagyon ritka. A szememben tényleg azért nem működik, mert nekem két mélyebb barátságom is azzal végződött, hogy szerelmet vallottak nekem. Egyiknél viszonoztam és egyébként lett egy hosszú kapcsolatunk, de utólag visszagondolva elég lett volna csak barátoknak maradni. A másikkal is elindult valami, de ő inkább csak tele beszélte a fejem; hogy én is így gondolom, pedig egyébként utólag belegondolva semmi vonzó nem volt benne. Azóta max azt tudom elképzelni hogy van egy párom és neki a testvére, haverjai az én barátaim is lesznek és ennyi. De ez is a haveri szintre korlátozódik vissza. Illetve párkapcsolatban szerintem nem is túl helyénvaló fiú barátok után keresgélni.
nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
csak, ha a férfi meleg.
nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Lányok szerint van barátság, ők sokszor tartanak "háremet" az utánuk "lihegő" férfiakból.


Én pedig haverokkal való beszélgetésből tudom, hogy igazából a srácok is szívesen meghúznák a "csak barát" csajt, ha lenne rá alkalom.


Szóval fiúk részéről szerintem nincsen barátság.

nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!