Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon fontos, mit tegyek?

Blugyblugy3 kérdése:

Nagyon fontos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akivel már voltunk legjobb barátnők, de összejött a crushommal vagy 6-szor, és itt kezdődik ez a sztori. Hogy ez a lány majdnem mindent elvett tőlem, és nagyon toxic.

Most van egy nagyon jó barátom - a legjobb fiú barátom, és pár hete mondta, hogy elég jól néz ki a csaj. És rögtön túlgondoltam, ezért azt mondtam neki, hogy nagyon rosszul esne, ha összejönnének. És meg is értette, meg el is fogadta az indokomat. Azt is mondta, hogy az én nézőpontomat is figyelembe véve nem jönne össze vele. És most meg félrehívott beszélni, hogy lelkiismeretfurdalása van, mert azt hitte, hogy ez a "tetszik" dolog elmúlik, de nem múlt. És elkezdett számon kérni, vagy nem is tudom, hogy nevezzem ezt, hogy most miért lenne akkora probléma ez, meg hogy nem veszíteném el őt akkor sem, ha összejön a csajjal. És azt mondtam neki, hogy úgy tekintenék rá, mint egy újabb dologra, amit ez a lány elvett tőlem.


Ezek után írtam neki egy üzenetet, hogy nagyon sajnálom, és higgye el, hogy nem zavarna.


Valamint a lány csak azért nem akar összejönni vele, mert nem akarja megbántani a legjobb barátom exét. De szerinte jól néz ki.


Nagyon nem illenek össze, a srácnak jóóóval több IQ-ja van, mint a csajnak.

Mostmár jóban vagyunk, de nem tudom, mit kellene tennem, vagy hogy helyesen cselekedtem e.



nov. 15. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Te is toxikus vagy. Gondolom nem tudod magadról.
nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtudhatom, hogy miért? Mármint, ezt tényleg nem provokálásnak, csak ha tényleg az lennék, akkor hogy változtathatnék rajta?
nov. 15. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Az írásodból világosan kitűnik, hogy az említett srác a legnagyobb Casanova abban a kisegítő intizményben ahova jártok, így sok hozzád, -és a másik lányhoz hasonló szellemileg visszamaradott πcsa fog még ráakaszkodni a belátható jövőben is, ezért az érzelmi stabilitásodnak jót tenne, ha inkább feladnád az értelmetlen küzdelmet ezellen.
nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

"Nagyon nem illenek össze, a srácnak jóóóval több IQ-ja van, mint a csajnak."

Na és mi közöd hozzá? Mindenki azzal jár akivel akar.

nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó, nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy sértegessenek, szóval nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne bunkózzon. Nagyon fontos nekem a legjobb barátom, és nem szeretném elveszíteni. Cseppet sem segít az arrogáns stílus és a leminősítés. Remélem érthető, vagy ha nem, akkor megadom annak a kisegítő iskolának a címét
nov. 15. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy nem mindenki fog egyetérteni veled és simizni? Bocsi. Véleményt akartál.
nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért vagy toxikus, mert rögtön uralni akartad a másikat, ahogy feljött a pillanata hogy nem teljesen a tiéd. Próbáltad megszabni kivel jöhet össze, kivel nem. Az, hogy a másik lánnyal nem vagytok már jóban, összevesztetek, megrakatta magát a "crush-oddal", az a ti problémátok.


Kezdésnek lehet nem kellett volna 6x lenyelni hogy semmibe néz, de ez még mindig rátok tartozik. Lehetséges hogy ezzel a gyerekkel utána soha többet nem beszéltek, vagy egyszerűen megromlik a kapcsolat, akár ellened fordul, kihasználják, stb.. Minden benne van, csak neki van egy szabad választási lehetősége ehhez, nem érzelmi manipulálsz másokat hogy azt csinálja ami neked jó, mert önző vagy. Ez a szomorú nagyon.


"Nagyon nem illenek össze, a srácnak jóóóval több IQ-ja van, mint a csajnak"


Továbbra sincs hozzá közöd.


"És azt mondtam neki, hogy úgy tekintenék rá, mint egy újabb dologra, amit ez a lány elvett tőlem"


Te az egészet egy versengésnek fogod fel, miközben áldozatnak állítod be magad. Embereket tárgyként kezelsz, tárgyként tekintesz rájuk, akik csak arra vannak hogy téged kiszolgáljanak. Ha ez nem történik meg 100%-ban, akkor már "elvették" tőled, megy megint az áldozati póz.


Nem engedélyeket kéne adnod, aztán csak azért "kibékülni" hogy megint uralmad lehessen a másik felett és nagyobb ráhatásod a történésekre, hanem elfogadni hogy körülötted sem forog a világ.


Ennyi az egész.


"Valamint a lány csak azért nem akar összejönni vele, mert nem akarja megbántani a legjobb barátom exét."


Ezt te honnan is tudod? Csak érdekes hogy ilyen infókhoz hozzájutsz.

nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz barátok vagytok, akkor nem fog megszűnni a barátság hogyha a másiknak párja lesz.
nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki úgy kezd egy sztorit, hogy "xy mindent elvett tőlem", az már eleve rossz. Ne legyél áldozatszerepben, és az embereket nem lehet elvenni senkitől, mert senki nem a tulajdonod.

Ne próbálj senkit irányítani, mert ha sikerül is, egy nagy hazugság lesz az egész, és nem fog sokáig tartani.

nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!