Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar a kolléganőm...

Miért nem akar a kolléganőm barátkozni velem, hogy érjem el hogy esetleg jobban bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Nyáron jött egy új kollegina nagyon jól elvagyunk, tényleg komolyabn lelki témákat, magánéleti dolgokat is megbeszélünk, úgy érzem, hogy egy barátság kezd kialakulni, de valamiért munkaidőn túl nem mer vagy nem akar közeledni felém, talán fél, hogy szexet akarok tőle, nem tudom pedig tényleg nem akarok tőle semmit, nincsen párja, gondoltam hogy felmegyek hozzá filmezni de ezt is eléggé hárította, tényleg csak egy barátságról lenne szó, nem érzek iránta többet, de barátságot igen...
2023. nov. 22. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

"pedig tényleg nem akarok tőle semmit"

v

"nincsen párja, gondoltam hogy felmegyek hozzá filmezni"

Egy mondaton belül 100%-os önellentmondás.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mit számít van-e párja? És miért akarsz felmenni filmezni?

Találj ki jobb mesét.

2023. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mit számít van-e párja?


Tán azért számít mert úgy a féltékenység miatt nem akarná... azért akarok felmenni hozzá mert rengeteg jó filmem van nekem is amit hol néznénk meg..

2023. nov. 22. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor hajrá menj fel hozzá és tegyél be valamit. Utána meg akár egy filmet is.
2023. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem akar munkán kívül semmit, mert valószínűleg nem jössz be neki, nem akar tőled többet. És te hiába mondod, hogy nem akarnál tőle többet, már a szöveged is ezt sugallja, hogy de. Ki a f*szom gondolja így, hogy férfi létére nem akar a nőtől semmit, csak átmenni hozzá filmezni?! Ha barátkozni akarnál vele, nem ez lenne az első gondolatod, hogy közös filmezés...
2023. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzi, hogy erősen nyomulni akarsz. Hagyd, mert ő csak dolgozni akar.
2023. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Ennél a kérdésednél írtad: "A kérdező kommentje:

Igen nem akarok vele lefeküdni, de ha azt akarnék az miért baj, "


Hát a válasz nem bonyolult. Azért nem akar felmenni hozzád "filmezni", mert őt sem tudtad átverni ezzel a szöveggel, és ő nyilvánvalóan nem akar veled lefeküdni.

2023. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokadszorra írod ki. Teljesen mindegy miért nem akar veled munkán kívül találkozni, joga van hozzá mindenféle magyarázat nélkül. Ha sokáig erőlteted valószínűleg a munkahelyen is el fog távolodni tőled előbb-utóbb, egészséges lelkületű ember nem sokáig tűri, ha valaki nem tartja tiszteletben a döntését, határvonal húzását.
2023. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a filmjeidet egyedül, lúzer.
2023. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarnám, hogy ilyen "férfi" feljöjjön hozzám filmezni, mert 99%-ban megpróbálna lefektetni, aztán meg elhíresztelné hogy én mekkora rbnc vagyok, aki "hitegetem".


Bár nálam alap, hogy nem beszélgetek férfi kollégákkal, pontosan ezért. Rámosolygok, aztán már azt hiszi, le akarok vele feküdni.

2023. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:

"Rámosolygok, aztán már azt hiszi, le akarok vele feküdni."

Nem véletlen hiszi azt, a rámosolygás azt jelenti. Csak most arra nevelik a nőket, hogy boldog-boldogtalanra mosolyogjanak. A férfi ösztöne meg érzékeli a szexuális felhívást.

(Persze a rúzs sem azért van, meg a smink.... )

dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!