Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mutassam meg neki a...

Hogyan mutassam meg neki a házunkat, ha ilyen rosszul néz ki?

Figyelt kérdés
Szóval van a legjobb barátom. Lassan két éve vagyunk azok, én pedig már vagy ezerszer voltam náluk, de ő még nem jött be hozzám a házba egyszer sem, mert a szüleim szégyellik a házat amiért csúnya. Na meg én is :/ ők is szerény környezetben élnek, és ez engem nyilván egyáltalán nem zavart sosem, csak azon gondolkodom, hogy őt vajon zavarná e, vagy lenézne e miatta…Bízom benne meg minden, és szeretném ha én is ki tudnám szolgálni néha, hogy ne csak ő készüljön fel rám mindig. De akkor is bennem van a félsz, eléggé. És megbeszéltem a szüleimmel, hogy akkor leengednék e őt. Végül beleegyeztek, és holnap jönne le, bár még nem fixáltam le vele normálisan a kételyeim miatt. Nyeljem le a félelmemet, vagy mit tegyek? Előre is köszönöm a választ!

nov. 23. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha igaz barát, akkor nem fog lenézni a házatok miatt, ha meg nem az, akkor nem is érdekes.
nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan nyeld le a felelmeidet... Valószínűleg kellemesen fogsz csalódni.
nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha tisztaság van, sok baj nem lehet.
nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Megértem a helyzeted, uyanettől tartottam gyerekként és kamaszként is, így sosem hívtam át a barátaimat. Megbántam. Az igazán jó barátok nem a környezeted alapján ítélnek majd meg. Aki mégis így tesz, nem méltó a barátságodra. És még valami: a legkisebb, legszerényebb otthonban is lehet nagyobb szeretet, pozitívabb légkör, mint egy luxusapartmanban. :)
nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült a vendégseg?
nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát!


Utolsó, köszi hogy kérded, de nem jött el :/ kényelmesebb neki ha én megyek mindig…

nov. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!