Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is megtörtént?

Veletek is megtörtént?

Figyelt kérdés
Az idő előre haladtával fokozatosan derül ki számomra, hogy azok a barátaim, akiket én mióta megismertem őket kedvelek/ barátomnak tekintek, először amikor találkoztak velem nem bírtak. Átlagosan 1ev alatt elkezdték megkedvelni, mikor én már kedveltem őket. Nektek is mondták már ezt többen? Mármint nem 2ember hanem 4-6?

nov. 29. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nem
nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én fordítva voltam. Két barátnőmet sem kedveltem annyira első bliccre, hosszabb idő után tekintettem csak rájuk barátnőként és engedtem jobban az életembe őket, ahogy fokozatosan megismertük egymást. Az egyikkel ez kölcsönös volt, valamiért nem bírtuk egymást, mégis állandóan egymás társaságába keveredtünk. Érdekességként 3 olyan barátnőm volt, akik első perctől kezdve szimpatikusak voltak, nagyon elvoltunk, jól kijöttünk, majd gyorsan elhidegültünk.

Persze ez nem magyaráz semmit, és 6 barátról nem is tudok beszélni, mert egyszerűen nincs annyi ember, akire én azt a szót használnám, hogy barát. Bár a te helyzetedtől egy kicsit eltér ez, de egyben hasonlít is.


Egyébként mindig azt a sztereotípiát hallottam a neten, hogy azok a barátságok a legtartósabbak, amik úgy kezdődnek, hogy "amúgy az elején nem bírtalak..." de nyilván ez bőven nem ettől függ :)

dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!