Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szedjek össze bnőket...

Honnan szedjek össze bnőket ha a környezetemben nincsenek?

Figyelt kérdés

Vagy pasikat akikkel tudnék járni szórakozni?

Pasik lennének de ők ugy akarnának velem lenni csak hogy kettesben pl étterem, vagy pizza menüzés séta pub kettesben, meg ilyenek es nem szórakozóhelyeken ahol kapcsolatrendszereket épithetnék ki és rengeteg ember van.

A társkereső nem jött be, az életben szeretnék ismerkedni de a kollegak szomszed meg akik nyomulnak rondák vének fogykosok stb, nincs kompetens a környeztemben se nő se férfi!



#egyedül vének rondák közt
dec. 2. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a feleségem egy online játékban ismertem meg. Azért óvatosan egy ilyen helyen, mert alapból nem ezért vannak ott fent, el kell kezdeni beszélgetni, majd egyszer találkozni (nekünk 1 hónap volt és a találkozásig nem is láttuk egymást se képen, se videóhívásban), onnan meg megy majd tovább.
dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
A leírásod alapján evidens, miért vagy egyedül. Egy kicsit dolgozz magadon, és megtalálnak majd az emberek.
dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem evidens.

A kornyezetemben nincs hasonlo nő. Aki szingli szép es menne bulizni.

A szomszedok nyuggerek pl, a kollegák csaladanyák akik nen járnak sehova stb.

A pasikkal meg nem akarok kettesben lenni mivel azok nem is tetszenek tehát összejönni nem akarok velük barátzónásak de ők meg nem akarnak velem jönni csak amiket irtam. En meg nem étteremre vágyok olyanokkal akik nem tetszenek. Hanem pl többesben a haverjaikkal menni az éjszakába pl.

De a szomszedpasi haverjai pl azok a trigerek akik feleseket isznak meg se lehet velük jelenni se. Azok az igazi lesüllyedtek csak.

dec. 2. 09:18
 4/16 A kérdező kommentje:
*trógerek
dec. 2. 09:19
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
De, evidens. Alpári a stílusod, arrogáns a gondolkodásod. Normális ember elkerüli azt, aki így nyilvánul meg. Nem csoda, hogy csak hátsó szándékkal közelítenek hozzád.
dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mi abban az arrogáns hogy nyugger szomszedok, fdleseket ivó alpári pasik, családanya kollegák?

Ezeket nem en mondom rájuk hanem.ők ezek!

Mit akarjak egy nyugdijastol?!


Amugy meg nem én vagyok arrogans meg alpári hanem azok akikkel nem akarok éttermezni.

Folyamatosan éreztetik azt hogy dühösek mert nem jövök velük össze.


Gondolom itt is tele van a gyk ilyen frusztráltakkal akik őket képviselik.

dec. 2. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj, amit írsz meg az elvárásod, mert az rendben van. Az a baj, ahogy megnyilvánulsz.
dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rossz nem kompetens emberekrol rosszat lehet csak mondani.

Aki ronda nem irom rola hogy szép amikor ronda.

Aki fogyatekos az nem épelméjűk az fogyatékos.

Aki vén az vén pl nem ertem 50 éves karbantartók miert zaklatnak egy húszévest.


Én csak tükör vagyok. Nem én minősítek másokat.

dec. 2. 09:55
 9/16 A kérdező kommentje:
*nem épelméjű
dec. 2. 09:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Válts környezetet.
dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!