Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan van az a dolog, hogy...

Hogyan van az a dolog, hogy nálam idősebb nő beszélget velem ?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, két lábbal a talajon állok, nem gondolom azt, hogy én korosztályomhoz képest ( 25 ) máshogy gondolkodnék, sőőőt kimondottan elmaradottnak érzem magam egy átlag 25 éves emberhez képest, van egy hölgy akivel viszont facebookon meg élőben is ha találkozunk sokat szoktunk beszélgetni én is és ő is inkább panaszkodunk nagyon negatív vagyok nekem még barátaim sem voltak soha. Említett hölgy pedig elvált Schmitt Pál Pál köztársasági elnök megválasztása hetében, ( ezt mondta ) és azóta antiszoc életet él csak dolgozni jár, mint én csak én pedig tudom magamról, hogy érdektelen a társaságom és ezért nem is próbálkozom társasággal. Az viszont nagyon jó érzés, hogy ha beszélgetünk olyan , hogy minden szóra emlékszem és érdekel amit mond ilyen is ritkán van. Olyan szívesen elhívnám csavarogni csak attól félek, hogy valamiféle közeledésnek tekintené na meg van egy nálam idősebb gyereke és nem akarom azt, hogy " háát a lányom idősebb mint te mit gondolsz? ". Nem tudom figyelmen kívül hagyni mint eddig nagyon jó társaság.
dec. 2. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Kúrni akar. Bonyi?
dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el. Minden adva van, hogy ket nem szokasos, maganyos, egymassal szimpatizalo emberrel valami tortenjen. Barmi is legyen az.
dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha viszont úgy nézzük ő is mondhatná ugyan ezt, hogy nézzünk el valahova.
dec. 2. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as: lehet, hogy ö is attól tart, esetleg félreérhetö lenne.
dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudsz veszíteni azzal, ha elhívod. Ha nemet mond (bár szerintem nem fog), akkor marad ugyanígy a viszonyotok. Ha pedig igen, akkor nyertél egy barátot :)
dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hangzik hulyen akkor, es ki tudod mondani, akkor mondjad.
dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hivd el barhova . 40 es vagyok es 20-on evesek a barataim fele.a baratsag szinpatia es kozos hullamhossz kerdese,nem szamadatoke.


Tehat mindenkepp kerdezz ra,h eljon-e csavarogni.


En azert barstkozok 20-on evesekkel,mert en is 20-on eveshez hasonlo temakrol szeretek beszelni ,bulizni stb. Nem akarok munkahrlyi gondokrol,megelhetesrol meg politikarol beszelgetni.

dec. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lett mondva és már 2-3 napja nem is írunk. Személyesen csak annyit kérdeztem, mit csinál a hétvégén, mondta ,filmet néz. Nem kérdezett vissza..

Így hát ebben ennyi volt.

Köszi a válaszokat! :)))

dec. 17. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte nem nagyon értettem a problémát, de talán annyi szűrhető le belőle, hogy te csak barátkozni akarsz, a nő meg talán dugni akar, ezért te nem vagy alkalmas.

A nő talán észrevette, hogy ebből már nem lesz szex, ezért ejtett?

Fiatal koromban én is több hibát elkövettem. Voltak idősebb nők, akiket nem fektettem meg, pedig nem sokat kellett volna tenni érte. Egyszerűen a tapasztalatlanság miatt akkoriban nem úgy érzékeltem, csak utólag álltak össze dolgok.

Ami külön bosszantó, hogy pont nem érdekelt volna az életkor, idős vagy fiatal, mindegy lett volna. Ez nem lenézés kérdése, ugyanúgy embernek tekintem bármelyiket, az évek múlása egyébként is mindenkit utolér.

dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!