Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meglátogatnád az egyik beteg...

Meglátogatnád az egyik beteg barátnődet?

Figyelt kérdés
Köhög, és hőemelkedése is van, meg torka fáj. Én mondtam, hogy így ne menjen sehova, erre ő mondta, hogy legalább én jöjjek át. Te mennél? Gondoltam teázgatunk egyet.
dec. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Nem egy komoly betegség, nem félek tőle ő meg tényleg ne menjen sehova.
dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Max beugranék hozzá, vinnék levest meg ilyeneket, de ennyi, nem maradnék.

Kicsit más szitu de volt olyan haverom aki behazudta hogy oh, csak egy kis náthája van, én meg elmentem hozzá, aztán egy teljes hónapra elvesztettem a szaglásomat. Még szerencsém volt, hogy egyáltalán visszajöt...

Ilyen esetben nyugodtan várhat pár napot az együtt lógás.

dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 akkor Neked covidot ajándékozott, ne mondd, hogy nem kapsz semmit :) Más tüneted volt?
dec. 4. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ennyivel még simán látogatható, nem lesz komolyabb bajod ha jó az immunrendszered. Max vegyél fel egy maszkot, ha kicsit parázol.
dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de nem is olyan hülye, hogy ilyet kérjen tőlem. Max levest vinnék át, hogy ne kelljen főznie, aztán hazajönnék, de egyébként se ilyenkor kell társasági életet élni, hanem aludjon, meg pihenjen.
dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 miért félsz h elkapod?
dec. 4. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

#6

Mert nem érek rá, egyetemre járok és dolgozok.

Egyébként meg neked komolyan indok kell, hogy ne legyél annyira önző, hogyha tudod hogy beteg vagy, akkor nem muszáj ám szándékosan a másik ember társaságát keresni és átragasztani?

Ha előre szólsz valakinek és őt nem zavarja, akkor nyilván oké. Csak mondtam, hogy szerencsére az én barátaim nem ilyenek, ők se akarnak betegek lenni fordított esetben.

dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 én mennék látogatóba és igen nem zavar mert nem jellemző h csak úgy elkapnám
dec. 4. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Na hát akkor mi a kérdésed értelme akkor?
dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!