Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnátok, ha a barátnőt...

Mit gondolnátok, ha a barátnőtök kerítőnőt játszana?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom. Eddig is érdeklődött afelől, hogy mi az ideálom férfiak terén, volt, hogy miatta írt rám ismerőse is (beleegyeztem, de csak azért, mert tudtam, hogy békén hagy, ha adok esélyt a srácnak, de ezekből eddig egyszer sem sikerült, szerencsére nem is volt sokszor). Nem érzem úgy, hogy érdekelne egy kapcsolat, vagy hogy találhatnék bárkit, aki érdekelne engem, tetszene külsőleg és belsőleg is, és ez viszonozva is lenne, plusz nagynénémnél lakunk, aki nem tűr meg semmilyen idegent. Máskor viszont nagyon vágyok már egy társra, családra, gyerekre, akit közösen nevelhetnénk. Az előző 2 kapcsolatomat én komolynak érzékelem, viszont sokak szerint mivel nem volt szexuális kapcsolat és nem tartott néhány hónapnál tovább, ezért nem mondható annak. Traumatizálva is érzem magam, úgy érzem, nem tudok már bízni az emberekben, ráadásul több generációra visszamenőleg ismétlődött a fiatalon szülő anya - pár hónapon/éven belül elhagyó agresszív apa.

A barátnőm már egy kicsit visszavett az akciókból, mikor elmagyaráztam neki, hogy miért érzem úgy, hogy úgysem találnék megfelelő párt, de szerinte én vagyok az, aki erre esélyt sem ad, jelenleg is kérdezte, hogy zavarna-e, ha valamelyik következő talink közben beugornánk egy sráchoz "valamit elintézni" (a véleményt kérő kérdések által levágtam, hogy vele is össze szeretne hozni, plusz a "véletlen találkozások" másokkal mostanában gyakori fegyvere lett, ami addig nem volt jellemző rá, amíg nem beszélgettünk erről). Nem szeretnék élesebben rászólni, mert tudom, hogy csak aggódik, és sajnálom is, hogy elmondtam neki, hogy nagyon szeretnék majd családot, azt is kiszedte belőlem, hogy 30 éves korom előtt szeretnék szülni, és megvan róla győződve, hogy akkor már el kellene kezdeni párt keresni.

Ha jártatok már hasonló cipőben, ti mit csináltatok? Ha pedig lelkileg éreztétek ezt, ti mivel küzdöttétek le?


dec. 4. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem neked el kellene menni pszichológushoz, mert valami nem oké. Ezt ne sértésnek vedd, de így kívülről egyértelmű.
dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak be akar mutatni őszerinte értékes embereknek, akkor az teljesen rendben van. Ha mondjuk erőlteti annak ellenére hogy te nem szeretnéd akkor nincs rendben
dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom miért, de pasasként ettől az "adok esélyt a srácnak" szövegtől a falnak tudnék menni...

Talán mert világ életemben taszítottak a nagyképű, öntelt nők, akik azt hiszik, csak ők irányítanak mindent egy kapcsolatban.

dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el, az a pasi, aki nem képes randira hívni magától, olyan is.


Másik: remélem, megvan, hgoy a barátnő ezek után feljogosítva érzi magát, hogy beleugasson a párkapcsolatodba, elvégre ő hozott össze titeket.

dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhattok, ez az igazság. ;)
dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kérném meg rá, de ha sikerülne egy lánybarátomnak, hogy kerítsen nekem valakit, mindenképpen értékelném az erőfeszítéseit.


Nem tudom, hogy mit jelent az, hogy komoly kapcsolat, csak azt érzem, hogy milyennek kéne lennie, de olyan nálam nem sikerült, mert akikkel sikerült volna komolyabbnak lennem, visszaéltek a bizalmammal és eltűntek az életemből, rettenetes fájdalmat okozva ezzel nekem.


Vegyes érzelmeim vannak a bizalommal kapcsolatban, mert a sok ebből fakadó traumám miatt "nem kéne megbíznom" senkiben, de ha olyanok előtt zárom el a bizalmat, akik soha nem bántottak, akkor soha nem fogok tudni boldog lenni.


Én a traumámat azzal küzdöm le, ami logikus az esetemben. Keresem azt, akivel szerethetnénk egymást, aki elfogad és olyannak szeret amilyen vagyok, aki nem él vissza az érzéseimmel, akivel van közös érdeklődésünk, akivel jó a kommunikációnk.


A probléma az, hogy fogalmam sincs, hogy hol érdemes keresnem, és ha találok valakit, aki nyitott lenne rám, hogy kell úgy hozzászólni, hogy vissza is írjon legalább olyan részletesen (vagy még részletesebben) ahogy én.

dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Tanulj, az egyetemen szedj össze valami jóravaló pasit és ennyi. Kerüld e helyi menő csávókat, meg a vagányokat, maradj az átlagnál. Ha nem is jön össze, gazdaságilag független lehetsz és nem kell beragadnod egy bántalmazó kapcsolatba. És ilyen embereket keress magad köré, akkor is, ha most ez nem tűnik menő dolognak.
febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!