Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy viszonylag rövid pár...

Egy viszonylag rövid pár perces beszélgetés végén ha ezt mondja a lány az utalhat szimpátiára?

Figyelt kérdés
Munka után (nem közvetlen, de egy helyen dolgozunk) beszélgettem egy lánnyal közös érdeklődési kör kapcsán kb 5 percet, nem egyoldalú volt a beszélgetés, mosoly, és szembe nézés volt végig, illetve érdeklődött hogy hol lakom, majd mikor elköszöntünk „Na légy jó, szia” kifejezést használta. Ez valamennyire utalhat szimpátiára első pár perces beszélgetés alkalmával?
dec. 5. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne láss bele túl sokat. A nők egy része alapvetően, ösztönösen ilyen kifejezéseket használ, ha valakit nem vet meg, nem kell hozzá romantikus vonzalom.
dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, önmagamat kiegészítve; más nők, köztük én is, nagyon odafigyelnek arra, mit mondanak, mert a legalapvetőbb kedves, emberi gesztust is így értékelik mások. Én nem mondok ilyet még a házastársamnak sem, mert az ilyen visszacsatolások kiölték a szókincsemből.
dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általános elköszönés. Semmit nem jelent igazából.
dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Légy jó, szia!" - Normális elköszönés, bármi lehet belőle!


"Na légy jó, szia!" - NA (nyomatékosítva) légy jó, szia... kisfiam!


Kicsit olyan felsőbbrendűséget sugároz.

dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, akkor csak kedves volt, illetve érdeklődő!

Ha esetleg lesz valami jel, akkor azt úgyis megérzem majd.

Egy apró volt azért. A témába feljött hogy valamit még soha nem csinált egyedül amiről beszéltünk és ha valaki megmutatná neki az úgy jobb lenne...hát nem tudom rám gondolt-e? De még úgyis talákozok vele, ha kezdeményezi/folytatja a beszélgetést akkor meglátom!

dec. 5. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a legkisebb jelét is adja hogy érdeklődik, akkor érdeklődik, ez tuti biztos!
dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem akarnád inkább a barátaiddal megbeszélni?
dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

A barátaim nem ismerik őt ha arra gondolsz!? Úgyhogy velük mem tudom megbeszélni.

dec. 5. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De mi sem ismerjük, szóval miért jobb itt megbeszélni?
dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt a legy jot en pasiktol hallottam, csak en ereztem lekezelonek, de onmagaban semmi biztatas nincs benne. Szerintem inkabb minden jot, istenaldjon, kesz passz.
dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!