Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek és miért neki van igaza?

Kinek és miért neki van igaza?

Figyelt kérdés

2 barátnő beszélget. Az egyik megjegyzi, hogy ő sosem engedné a gyerekét, a fiát, idősebb nővel kapcsolatot létesíteni, és hozzá teszi, hogy még veled sem.

Eltelik pár nap, és a nő, az anya, segítséget kér a barátnőtől. Erre a barátnő közli, hogy nem segít, és ne is keresse őt, ha ennyire értéktelennek tartja.



dec. 7. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a barátnőnek nincs igaza. Nincs egymáshoz köze a két ügynek.
dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a barátnő nincs miert így megsértődjön, nem tudom miert kapta így fel a vizet, ha csak nem volt valóban szándékában a fiúra mászni
dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Az anyanak nincs koze ahhoz, hogy a fia kivel akar kapcsolatot letesiteni, ezt nem o donti el.
dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Lehet még kiskorú.
dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baratno aki ezt mondta, valamiért neheztelhet a barstnojere akinek mondta. Mindenképp valamiféle passziv-agressziv sèrtés volt a részéről. Oké, hogy elmondja, hogy mit nem engedné a fiának, de alapvetően anélkül is érthető lett volna, ha nem teszi hozzá hogy veled sem.
dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez abszolút nem volt sertő kijelentés. Lényege hogy habar jó véleménnyel vagyok rólad, mégsem szeretnem a fiam egy idősebb nővel látni. Ha nekem ilyet mondana a barátnőm nem sertődnék meg.

Az is lehet, hogy tanúja volt egy kis flörtnek a fia es a barátnő közt

dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem volt sértő? Konkrétan leszolta a barátnője adottsagait. Oké hogy kimondta a véleményét hogy kikkel nem engedné a fiát de ebben hogy őt is kiemelte van egy mögöttes ellenszenv.

De amugyis a fiú dönti el hogy kivel randizik, amit a szülő akar az szóba se jöhet ilyenkor.

dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem szólta le az adottságait egy szóval sem! Csak a kort kifogásolta! Ne haragudj számomra nem sertő hogy a barátnőm nem szeretne csókolózva látni a 20 éves fiával! Akinek ez sertő menjen kezeltesse magát
dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem az adottságait szólta le, de ezek szerint annak vette.
dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

"és hozzá teszi, hogy még veled sem"


Normális esetben erre a barátnő hozzátette volna, hogy természetesen ő sem jönne össze gyereke-lehetne-korú fiúval.

Szerintem a barátnő titokban vágyott arra a fiúra, azért sértődött meg. Perverz mamika.

dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!